Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty GS?

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

narciarz70

25

6030

29 sty 2012, 0:22

juice Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty z grupy SL?

narciarz70

11

6423

12 paź 2012, 23:04

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty z grupy FR

aklim

6

4024

12 paź 2012, 23:18

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kupiłem narty. Jak je wybrałem.

narciarz70

13

1773

28 gru 2011, 23:44

mihumor Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki narty i wiązania do nich :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4, 5 ]

michalk

61

14138

24 paź 2012, 10:58

mareknot Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 11:39
Offline

Rejestracja: 22 sty 2011, 17:57
Posty: 315
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
smiths23 pisze:
kajeran pisze:
"Jak sie okazuje jest taka opcja. Jestem po wstepnych rozmowach i na razie nie będe zdradzał szczegółów. Jeżeli wszystko wypali to napiszę. Jedną rzecz którą moge zdradzić to to że badania prowadzi się na jakimś specjalnym urządzeniu i to ono pomaga w doborze desek.
Jeżeli sprawa zakończy sie pozytywnie to dam znać !

to życze powodzenia w załatwianiu, jednak okazuję się to łątwiejsze niż myśleliśmy:)
co do testów NTN, to akurat bardzo dobra jazda na tyczkach nie była wymagana hehe.. tam troszkę pojezdzilem, w tym sezonie tylko kilka razy.. wiec szału nie robi i co jest to widać:) na przyszły rok myśle że więcej coś pocwicze, może z kimś.. Ty gdzieś trenujesz?


Też się zastanawiałem nad wyjazdem na testy, ale jeżeli moge mieć narty na zamówienie (oby to wypaliło) to nie widzę sensu takiego wyjazdu, firma nart na których będę jezdził jest mi obojętna.
a trenuje gdzie sie da i z kim się da .... Miedzy innymi z byłym trenerem kadry p. Kazimierz Mazur




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 12:18
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
To może podzielicie się wrażeniami z testów nart dla NTN na których byliście w zeszłym sezonie na zimalato.pl.
Tu swobodnie możecie napisać ciekawy artykuł byle kulturalny i nikt Was nie będzie blokować. :D
Pewnie kilka osób dowiedziałoby się z chęcią czegoś więcej jak to wyglądało od kuchni.
Linki mile widziane. :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 12:24
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
kajeran pisze:
"Kajeran ogólnie pomysł z tymi indywidualnymi nartami jest super, ale tak jak już rozmawialismy wydaje mi się że ktoś moze Cie w trąbe robić bo nawet zawodnicy nie mają stricte nart pod siebie li tylko wybierają z okreslonej puli narty które wg nich są ok a poźniej produkują dla nich określoną ilośc par wg tego wzorca."

Jak sie okazuje jest taka opcja. Jestem po wstepnych rozmowach i na razie nie będe zdradzał szczegółów. Jeżeli wszystko wypali to napiszę. Jedną rzecz którą moge zdradzić to to że badania prowadzi się na jakimś specjalnym urządzeniu i to ono pomaga w doborze desek.
Jeżeli sprawa zakończy sie pozytywnie to dam znać !



Wracając do tematu doboru nart do indywidualnych potrzeb i uwarunkować narciarza to dalej będzie to dobór dla danej osoby według parametrów technicznych i założeń danego producenta nart a nie narciarza.
Bo każdy producent ma swój pomysł na budowę nart i ich dostosowanie do narciarza mimo, że teoretycznie narty poszczególnych producentów wyglądają tak samo w budowie.
Czyli dla mnie nie ma to sensu do momentu kiedy nie określisz się, która firma robi narty najbardziej zbliżone do twoich wyobrażeń.
Dopiero po takim wyborze danej firmy można dyskutować, żeby doprecyzowali narty konkretnie pod Ciebie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 13:10
Offline

Rejestracja: 22 sty 2011, 17:57
Posty: 315
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
1970 pisze:
To może podzielicie się wrażeniami z testów nart dla NTN na których byliście w zeszłym sezonie na zimalato.pl.
Tu swobodnie możecie napisać ciekawy artykuł byle kulturalny i nikt Was nie będzie blokować. :D
Pewnie kilka osób dowiedziałoby się z chęcią czegoś więcej jak to wyglądało od kuchni.
Linki mile widziane. :D



Smiths była, ja nie..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 13:16
Offline

Rejestracja: 22 sty 2011, 17:57
Posty: 315
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
1970 pisze:
kajeran pisze:
"Kajeran ogólnie pomysł z tymi indywidualnymi nartami jest super, ale tak jak już rozmawialismy wydaje mi się że ktoś moze Cie w trąbe robić bo nawet zawodnicy nie mają stricte nart pod siebie li tylko wybierają z okreslonej puli narty które wg nich są ok a poźniej produkują dla nich określoną ilośc par wg tego wzorca."

Jak sie okazuje jest taka opcja. Jestem po wstepnych rozmowach i na razie nie będe zdradzał szczegółów. Jeżeli wszystko wypali to napiszę. Jedną rzecz którą moge zdradzić to to że badania prowadzi się na jakimś specjalnym urządzeniu i to ono pomaga w doborze desek.
Jeżeli sprawa zakończy sie pozytywnie to dam znać !



Wracając do tematu doboru nart do indywidualnych potrzeb i uwarunkować narciarza to dalej będzie to dobór dla danej osoby według parametrów technicznych i założeń danego producenta nart a nie narciarza.
Bo każdy producent ma swój pomysł na budowę nart i ich dostosowanie do narciarza mimo, że teoretycznie narty poszczególnych producentów wyglądają tak samo w budowie.
Czyli dla mnie nie ma to sensu do momentu kiedy nie określisz się, która firma robi narty najbardziej zbliżone do twoich wyobrażeń.
Dopiero po takim wyborze danej firmy można dyskutować, żeby doprecyzowali narty konkretnie pod Ciebie.



Masz racje, ale wstępnie wiem jakiego producent narty mi leżą. Ostatnio nawet jezdziłem na komórkach SL i GS Head'a i ogólnie byłem pozytywnie zaskoczony z tym że były ciut za sztywne i ten dobór indywidualnie nart ma przyczynić się do tego aby takie deski były dobrane pod moją wagę.
Rozkład flexu, środka ciężkości, geometria - te elementy mi odpowiadały. Mam do wyboru 2 producentów nart: Head i Atomic.
Ale i tak już za dużo napisałem, bo zobowiązałem się że nie będę udzielał żadnych informacji (jak na razie)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 16:12
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
To proponuję test nart Kneissl White Star Sl i Duel 4 win Sl lub Duel Team SL.
Wszystkie narty to komórki zawodnicze z homologacją FIS.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 16:41
Offline

Rejestracja: 22 sty 2011, 17:57
Posty: 315
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
1970 pisze:
To proponuję test nart Kneissl White Star Sl i Duel 4 win Sl lub Duel Team SL.
Wszystkie narty to komórki zawodnicze z homologacją FIS.



Czemu nie, ale troche już za pózno.
Po pierwsze: coraz gorsze warunki śniegowe.
Po drugie: Przed następnym sezonem testowanie to też kiepski pomysł, bo jak mi nie będą odpowiadać to już nie będę mógł praktycznie kupić żadnych komórek (z reguły race programy obowiązują do końca marca i wtedy jest najtaniej)
Po trzecie: cena....nie ukrywam że narty Kneissl i Duel nie są tanie, a potrzebuje 2xGS i 1x SL




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 19 mar 2011, 10:06
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
kajeran pisze:
1970 pisze:
To proponuję test nart Kneissl White Star Sl i Duel 4 win Sl lub Duel Team SL.
Wszystkie narty to komórki zawodnicze z homologacją FIS.



Czemu nie, ale troche już za pózno.
Po pierwsze: coraz gorsze warunki śniegowe.
Po drugie: Przed następnym sezonem testowanie to też kiepski pomysł, bo jak mi nie będą odpowiadać to już nie będę mógł praktycznie kupić żadnych komórek (z reguły race programy obowiązują do końca marca i wtedy jest najtaniej)
Po trzecie: cena....nie ukrywam że narty Kneissl i Duel nie są tanie, a potrzebuje 2xGS i 1x SL


Uwielbiam te informacje, że moje narty są drogie.
U mnie nie ma tych bzdurnych terminów w zamawianiu do końca marca.
Ale lubię to obserwować jak wkręcają wszystkich potencjalnych klientów, że muszą już teraz bo potem to nie da rady.
A u mnie zawsze jest możliwość kupić w dobrej cenie.
A z tego co mi parę osób doniosło to stosunek ceny za moje narty do tego co oferują to jest naprawdę ciekawa oferta.
No ale moje nie jeżdżą w PŚ to pewnie są gorsze ten tekst też uwielbiam jak go słucham od ludzi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 19 mar 2011, 11:41
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
1970 to jest wypas :D

Obrazek

ciekawe po ile to chodzi




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Narty robione dla nas...
PostZamieszczono: 19 mar 2011, 11:59
Offline

Rejestracja: 22 sty 2011, 17:57
Posty: 315
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
1970 pisze:
kajeran pisze:
1970 pisze:
To proponuję test nart Kneissl White Star Sl i Duel 4 win Sl lub Duel Team SL.
Wszystkie narty to komórki zawodnicze z homologacją FIS.



Czemu nie, ale troche już za pózno.
Po pierwsze: coraz gorsze warunki śniegowe.
Po drugie: Przed następnym sezonem testowanie to też kiepski pomysł, bo jak mi nie będą odpowiadać to już nie będę mógł praktycznie kupić żadnych komórek (z reguły race programy obowiązują do końca marca i wtedy jest najtaniej)
Po trzecie: cena....nie ukrywam że narty Kneissl i Duel nie są tanie, a potrzebuje 2xGS i 1x SL


Uwielbiam te informacje, że moje narty są drogie.
U mnie nie ma tych bzdurnych terminów w zamawianiu do końca marca.
Ale lubię to obserwować jak wkręcają wszystkich potencjalnych klientów, że muszą już teraz bo potem to nie da rady.
A u mnie zawsze jest możliwość kupić w dobrej cenie.
A z tego co mi parę osób doniosło to stosunek ceny za moje narty do tego co oferują to jest naprawdę ciekawa oferta.
No ale moje nie jeżdżą w PŚ to pewnie są gorsze ten tekst też uwielbiam jak go słucham od ludzi.




Mnie chodziło o to że jak zamówię narty do końca marca to mam najtaniej. Potem też mozna zamawiać ale jest kilka % drożej.
Narty które będę miał zrobione pod siebie są w tak niskiej cenie, że załoze się że nie sprzedaż mi za tyle desek 11/12 bo pewnie koszt zakupu masz wyższy...(tych swoich).

Nie ukrywam że kiedyś przymierzałem się do nart Kneissl, ale nie wyszło...Bardzo mi sie podobaja Kneissl'e (Duel niekoniecznie) i fajnie jest jezdzić na deskach które żadko mozna spotkać na stoku, ale tak jak napisałem wcześniej warunkiem zakupu takich nart jest tylko i wyłącznie test. W przeciwnym razie nie ma mowy o kupnie takich desek w ciemno bo już raz tak zrobiłem... :x




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty GS?

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

narciarz70

25

6030

29 sty 2012, 0:22

juice Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty z grupy SL?

narciarz70

11

6423

12 paź 2012, 23:04

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Po co narty z grupy FR

aklim

6

4024

12 paź 2012, 23:18

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kupiłem narty. Jak je wybrałem.

narciarz70

13

1773

28 gru 2011, 23:44

mihumor Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki narty i wiązania do nich :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4, 5 ]

michalk

61

14138

24 paź 2012, 10:58

mareknot Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group