Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Test nart 2010/2011

boogie

6

2289

02 gru 2010, 13:16

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Ja już wiem.Testy nart NTN 2011/2012

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4, 5 ]

narciarz70

73

8772

31 gru 2011, 2:26

Adrian Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: World Ski Test 2010/2011
PostZamieszczono: 26 paź 2011, 21:15
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
A jak z długością gdy narty są wyraźnie za krótkie, jak to testować, czy wtedy oceniacie to czy raczej piszesz - przy takiej długości odczuwam głównie, że dane narty są za krótkie. Wydaje mi się, że niektóre narty przy braku długości zawsze są do d..., zwłaszcza różne giganty, crossy o charakterze gigantek (ale takich chyba nikt dziś nie robi) i narty RC. W innych sprzętach zawsze się dało i nawet czasem było ciekawie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: World Ski Test 2010/2011
PostZamieszczono: 26 paź 2011, 22:18
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:39
Posty: 498
Lokalizacja: Sosnowwiec
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Ja osobiście staram się testować obydwie długości patrząc co wnosi długość do charakterystyki narty. Co do długości nart i wrażeń z jazdy, prawda jest taka że większość testerów prezentuje wysoki poziom umiejętności narciarskich ( nie mówię o sobie bo mnie jeszcze do wysokiego poziomu droga daleka a i nauki wiele ) i jest w stanie ocenić co może wnieść wspomniana długość do zachowania się na stoku. Co do tych "Klasycznych" grup gs sl to raczej występują te standardowe męskie długości 165 dla slalomki i np 175-185 dla gs'ek. Producenci raczej starają się wysyłać na narty testy o długościach najbardziej charakterystycznych dla danej grupy. Nie jest to tak że np przysyłają slalomke 155 :) chyba że np są na testach kobiety to pojawiają się sl 155 i np 165 tak by obie grupy mogły porównać co i jak:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: World Ski Test 2010/2011
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 8:33
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Na testach NTN wszystkie typy i długości nart są z góry znane przynajmniej kilka tygodni wcześniej.
Z góry założone są kategorie testowanych nart np. FIS GS i SL, sklepowe GS i SL i te narty muszą być dostarczone przez importerów w odpowiednich długościach.
W przypadku innych grup wygląda to podobnie.
Wszystkie narty z danej grupy powinny mieć taką samą długość lub zbliżoną.
Wolna amerykanka jest tylko w przypadku testowania nart z grupy VIP.
Tu każdy daje to co uważa za najciekawsze i różne grupy nart o różnym charakterze są wrzucone do jednego worka.
Testerzy jeżdżą kilka razy na jednym modelu nart a czasami jak w następnym dniu warunki są lepsze np. do GS to jadą jeszcze raz żeby upewnić się że wcześniej dobrze ocenili.
Testerzy na testach NTN mają specjalnie opracowane formularze z pytaniami oraz miejsce na własne uwagi.
Testerzy są podzieleni na kilka grup najczęściej na 3 i Ci testerzy w podzielonych grupach testują w danym dniu zawsze jedną grupę nart.
Po każdym dniu zbierane są formularze do kierownika testów.
Narty co dziennie wieczorem są serwisowane i smarowane tym samym smarem przez jednego serwisanta.
Tutaj załączam link i zdjęcie serwisantów testów NTN w Maso Corto 2011.
http://www.zimalato.pl/html/artykuly/article/278




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Test nart 2010/2011

boogie

6

2289

02 gru 2010, 13:16

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Ja już wiem.Testy nart NTN 2011/2012

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4, 5 ]

narciarz70

73

8772

31 gru 2011, 2:26

Adrian Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group