Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Nieznane smary narciarskie.

Raceman

1

1042

31 gru 2012, 14:15

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Polskie smary Balck Star Wax

Raceman

0

806

23 lut 2011, 23:10

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Najszybsze smary na świecie - Tribloc TOKO

kaja45

6

1874

17 wrz 2012, 22:08

Raceman Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 29 sty 2011, 18:42
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Posmarowałem sobie tym białym Nanoxem treningowym narty na wyjazd w Alpy, wrzuciłem do na trzy pary i sprawdzę drania. Kilka wniosków ze smarowania
- topi się zupełnie bezzapachowo
- jest wydajny, nie mam wielkich doświadczeń i wprawy niemniej moze u mnie może dlatego bardziej to widać, podstawowy Briko zużywa mi sie w znacznie wiekszej ilosci niz ten biały
Jeśli jeszcze fajnie będzie jeździł a w to nie wątpię to wiem już co będę używał "pod żelazko"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 29 sty 2011, 22:23
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Jeśli Michał chcesz pomykać od samego początku ze szczotkuj go odsłaniając strukturę a jak nie zależy Ci na tym a np. będziesz zaiwaniać cały dzionek zostaw go sam zejdzie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 30 sty 2011, 16:55
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Jedno jest bardzo dobre w NANOXie, mianowicie niesamowicie oszczędny, myślę że jak się weźmie z dwie duże kostki to starczy na chohoho. Wojtkowi81 jechałem Nanoxem i kumplom to powiedzieli (bez szczotkowania brązową szczotką) to po dwóch zjazdach zaiwaniały jak wściekłe. Sądzę także że może niezchodzić tak szybko przy krawędzi jak zwykłe parafiny.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 01 lut 2011, 20:51
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2010, 21:23
Posty: 308
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Imię: Piotrek
Dni na nartach: 0
Moja wypowiedź będzie nieobiektywna. Sporo osób potwierdza wydajność oraz żywotność, ciekaw jestem jak "idzie" czarny z mydełkiem :) Co jak co ale cena hurtowa nie jest taka zła ... ;-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 15:22
Witam .

Przenoszę tutaj mój post z innego forum , ale cały czas aktualny i w temacie ....

Narty moje zostały nasmarowane smarem uniwersalnym Nanox - 2 krotnie , czyli została położona baza + główne smarowanie - oczywiście na gorąco .
Wrażenia z jazdy rewelacja !

Dzień 1. Temperatura na stoku około -14 , stok mocno oblodzony , miejscami bardzo mocno .
Dzień 2. Temperatura na stoku około -6 , -10 posypał świeży śnieg w nocy więc warunki były prawie świetne .
Dzień 3. Temperatura na stoku około -2 a po południu 0 stopni śnieg dość mokry , warunki całkiem przyzwoite .

Chciałbym zaznaczyć , że na stoku spędzaliśmy prawie całe dni , prócz ostatniego 3dnia gdzie nartowaliśmy do 14 godziny .
Przez cały czas mojego nartowania w tych jakże zmiennych temperaturach narty spisywały się rewelacyjnie do ostatniego śmigu na stoku .... w każdej temperaturze narta jezdziła wyśmienicie , ale co mnie naprawdę zdumiało to fakt , że w domu po oględzinach narty nie znalazłem na nich ani 1 cm wysuszenia , przetarcia itd - narty po 3 dniach ostrego nartowania w dalszym ciągu nadają się do jazdy .
Drodzy narciarze i narciarki śmiem twierdzić , że jest to naprawdę rewelacyjny , powiem więcej jest to krok milowy w smarach uniwersalnych w przedziale cenowym 90 zł za 220 gr .

W tym momencie pragnę bardzo podziękować Robertowi ( Narciarz) za to że zdołał mnie namówić do kupna tego smaru , choć muszę przyznać , że było ciężko mnie przekonać do jego uniwersalności .

ROBERT - wielkie dzięki .....masz we mnie dłużnika i stałego klienta !

P.s Z pełną odpowiedzialnością polecam ten smar jako smar uniwersalny , który mnie nie zawiódł w żadnej temperaturze Nanox Supernano Traning Wax




Na górę
  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 15:47
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2010, 12:59
Posty: 382
Obrazki: 20
Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy
Imię: Jan
Dni na nartach: 35
a mój serwisant twierdzi że smarowanie tym białym nanoxem
na surowe narty nie ma sensu, należy najpierw zagruntować czarnym
Supernano Base
Obrazek
a potem dosmarowywać Base
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 15:57
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
To znaczy powiem tak , jeśli narty będą wykorzystywane w zawodach i treningach to oczywiście nasączamy-gruntujemy LFem (przypuszczam że kadra robi HFem) ale jak na dechach będzie śmigać Pani Jolka która po dwóch lajtowych zjazdach idzie na gorącą czekoladkę i upaja sie marcowym słoneczkiem przez 3,5 h na leżaku to nie ma sensu jej smarować fluorami... ;)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 16:15
Jabolku ...
Ja zastosowałem taką technike z wiadomych powodów , podjąłęm się przetestowania tego smaru , dlatego nic nie kombinowałęm , jesli chodzi o serwisanta Twojego to być może ma słuszność nie zaprzeczam jego teorii , mimo wszystko mój kolega serwisant który kładł mi bazę był pod wrażeniem jak pięknie ten smar penetruje ślizg (mowa o białym) , do dziś dnia jeżdżę tylko na tym smarze w różnych warunkach i jest OK ! .
Do tej pory zużyłem około 35% kostki i dwukrotnie smarowałem narty kolegi (na co dzień sam serwisuję narty), biorąc pod uwagę , że jeżdżę co najmniej 2 razy w tygodniu i częste wyjazdy po 3-4 dni , to uważam ten smar za super wydajny . Najdłużej jezdziłem na 1 smarowaniu 4 dni , ale ślizg nie był wybierany szczotką obrotową , celowo by zostało więcej smaru , został natomiast scyklinowany i wyszczotkowany .
Jak dla mnie bomba ! .

P.S Zapomniałbym Raceman zapewniam Cię , że nie jestem kawiarniana przysłowiową Jolka w zasadzie w ciągu dnia nartowania wpadam tylko do baru na posiłek 1 piwko i siku a reszta czasu to stok i ostra krawędz :)
Pozdrawiam .




Na górę
  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 16:22
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Raceman pisze:
To znaczy powiem tak , jeśli narty będą wykorzystywane w zawodach i treningach to oczywiście nasączamy-gruntujemy LFem (przypuszczam że kadra robi HFem) ale jak na dechach będzie śmigać Pani Jolka która po dwóch lajtowych zjazdach idzie na gorącą czekoladkę i upaja sie marcowym słoneczkiem przez 3,5 h na leżaku to nie ma sensu jej smarować fluorami... ;)

Jeśli chodzi o intensywność jazdy (nie jakość oczywiście) to stwierdzam, że bliżej mi do kadry ale jeśli chodzi o potrzeby smarowania to śmiem twierdzić, że niestety blizej do tej przykładowej Pani Jolki mimo, że nie pijam czekolady i nie leżę na leżakach :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 17:12
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Koledzy źle mnie zrozumieliście mówię o sensie smarowania nart HF (zawodniczymi) do jazdy rekreacyjnej tylko to.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 18:53
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
jeśli jest bardzo dobra narta czy narta startowa to zawsze warto zapuszczać je jak najlepszym smarem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 20:16
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2010, 21:23
Posty: 308
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Imię: Piotrek
Dni na nartach: 0
Jabol niestety inaczej, biały smar Trening jest sam w sobie smarem dla siebie. Czarny smar + mydełko są odrębnym systemem. Oba zrobione są używając nanotechnologii ale skłąd jest diametralnie inny.
Wiadomo, nie oczekujmy od smaru za 90 zł bycia zastępcą wszelkich innych smarów, on ma za zadanie być smarem treningowym, wytrzymałym i szybkim w nakładaniu. Z tego co mi wiadomo smar startowy sprawdza się dobrze, jednak ciężko jest się przebić przez klasyków Swixa, Toko, Holmenkola, Briko i podobnych ..

Poza tym Panowi miło mi was widzieć na naszym forum :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 03 lut 2011, 12:59
Wiciu pisze:
Z tego co mi wiadomo smar startowy sprawdza się dobrze, jednak ciężko jest się przebić przez klasyków Swixa, Toko, Holmenkola, Briko i podobnych ..


I to jest prawda - ciężko jest się przebić przez klasyków , ale w tym przedziale cenowym chyba nie można kupić nic lepszego z smarów uniwersalnych , mało tego wydajnego i naprawdę dobrze spisującego się .....

Pozdrawiam .




Na górę
  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 03 lut 2011, 23:24
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
W Zakopanym gość produkuje niezły smar nie pamiętam nazwy 150 gram kosztuje bodajże ok 40 zł smar jest fluorowy testowałem go ostatnio na pewnych warunkach i wygrał nawet z hollmenkolem który do tej pory jechał najlepiej




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary firmy NANOX
PostZamieszczono: 06 lut 2011, 20:43
staszek pisze:
W Zakopanym gość produkuje niezły smar nie pamiętam nazwy 150 gram kosztuje bodajże ok 40 zł smar jest fluorowy testowałem go ostatnio na pewnych warunkach i wygrał nawet z hollmenkolem który do tej pory jechał najlepiej


To może napisz coś więcej na temat tego smaru ! gdzie co jak ? w jakich warunkach testowałeś gdzie to można kupić itd ....




Na górę
  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Nieznane smary narciarskie.

Raceman

1

1042

31 gru 2012, 14:15

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Polskie smary Balck Star Wax

Raceman

0

806

23 lut 2011, 23:10

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Najszybsze smary na świecie - Tribloc TOKO

kaja45

6

1874

17 wrz 2012, 22:08

Raceman Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group