Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Sprzedaż "Kasprowego" o co tu chodzi?

Raceman

3

1316

17 lip 2014, 10:44

mig Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 2:11
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2011, 14:03
Posty: 1186
Obrazki: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 463 razy
Otrzymał podziękowań: 311 razy
Imię: Marek
Dni na nartach: 19
Dlatego, wracając z imprezy, dla Wszystkich, wszystkiego najlpszego (wreszcie śniegu) życzę |Bedronka Pstra! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 2:58
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Dziękuję............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: biedronko :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Już dawno się tak nie uśmiałem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 13:32
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
A ja myślę trochę inaczej, np. rejestruje się na jakieś forum (obojętnie jakie) i czytając posty userów ktoś pyta o jakąś opinię czegoś lub swojej jazdy i często ten swieży gość wypala z grubej rury tak zwykle po polskiemu przywala, nie mówię tu o jakiejś konstruktywnej dyskusji, tylko o zwykłym kopniaku. I tak naprawdę myślę że właśnie tu jest problem....




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 14:43
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 10:13
Posty: 53
Lokalizacja: Dobra k/Sanoka
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Adrian pisze:
3) A teraz ta "ciemna strona krytyki". Jak nie masz na forum "pleców" to lepiej się nie odzywać bo Cię zjedzą.

4) Rada ( a wiesz że Cię lubię) - najlepiej nie krytykować i mieć to w ty..łku.

Pyta się ktoś napisać mu jest ok. Jak sam wskazuje błędy to przytaknąć ale bez przekonania bo może się obrazić.


Witam
Zacytowałem fragmenty z którymi się nie zgadzam.

Nie mam żadnych ,,pleców'' na forach narciarskich - piszę co chcę i nikt mnie nie zjadł 8-) .
Ktoś się nie zgadza z moimi poglądami? Dla mnie nie ma problemu.

Dla mnie takie pisanie, że jest ok, przytakiwanie, to okazywanie lekceważenia i faktyczne olewanie gościa.
Piszmy prawdę - tak jak ją widzimy. Ktoś się obrazi? - jego problem. Pewnie nie chciał odpowiedzi, tylko pochwał.
Z drugiaj strony, jeżeli ktoś o rady i krytykę nie prosi, to nie ma sensu go na siłę uszczęśliwiać.

Do postu Marcina - myślę, że gość zaczynający swoją obecność na forum od niepotrzebnej krytyki to żaden problem - taki ktoś szybko traci wiarygodność i nie jest traktowany poważnie. To Internet - każdy może próbować ,,zaistnieć''.

Jeżeli zamieszczam coś do oceny, przedstawiam swój pogląd, oczekuję jak największego odzewu - każda opinia jest mile widziana.
Nie muszę się ze wszystkimi zgadzać. Obrażać się za krytykę? - to głupie.

Pozdrawiam
Mirek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 16:27
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Marucha pisze:
Ktoś się nie zgadza z moimi poglądami? Dla mnie nie ma problemu.


I tym się właśnie różnimy. :lol:

Cześć Mirku. Jak zdrówko. Dawno nie pisaliśmy razem :D :D

Cytuj:
Raceman .... często ten swieży gość wypala z grubej rury tak zwykle po polskiemu przywala, nie mówię tu o jakiejś konstruktywnej dyskusji, tylko o zwykłym kopniaku. I tak naprawdę myślę że właśnie tu jest problem...
.

Maciek masz namyśli początek pisania przez Nico na skionline? Grzecznie to go nie potraktowaliście.

Bo ja przez pół roku obserwacji nie widziałem na żadnym z forum by jakikolwiek nowy coś napisał.
Daj jeden przykład.
Fora zamykają się we własnych gronach kolegów którzy gdzieś się tam spotkali na zawodach lub wyjazdach i nie dopuszczają nikogo do siebie traktując go jak wroga. Owszem nowy może pisać ale lepiej to jak by nie pisał.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 17:38
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 10:13
Posty: 53
Lokalizacja: Dobra k/Sanoka
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Adrian pisze:
Bo ja przez pół roku obserwacji nie widziałem na żadnym z forum by jakikolwiek nowy coś napisał.
Daj jeden przykład.
Fora zamykają się we własnych gronach kolegów którzy gdzieś się tam spotkali na zawodach lub wyjazdach i nie dopuszczają nikogo do siebie traktując go jak wroga. Owszem nowy może pisać ale lepiej to jak by nie pisał.


Przesada.
Ostatnie pół roku to martwy sezon na forach narciarskich, ale w trochę dłuższym okresie....
W zeszłym sezonie ROSSIGNOL sporo napisał :D Pewnie teraz zmienił narty :lol:

Z własnego doświadczenia - nigdy nie doświadczyłem wrogości na jakimkolwiek forum. Nikogo z piszących nie znam osobiście.

Pozdrawiam
Mirek

Ps. Zdrowie w porządku, forma bliska startowej, czekam na śnieg 8-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 17:53
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Marucha pisze:
Przesada.
Ostatnie pół roku to martwy sezon na forach narciarskich, ale w trochę dłuższym okresie....
W zeszłym sezonie ROSSIGNOL sporo napisał :D Pewnie teraz zmienił narty :lol:

Z własnego doświadczenia - nigdy nie doświadczyłem wrogości na jakimkolwiek forum. Nikogo z piszących nie znam osobiście.

Pozdrawiam
Mirek

Ps. Zdrowie w porządku, forma bliska startowej, czekam na śnieg 8-)


Mirku na skimani nie ma martwego sezonu. Tu zawsze się coś dobrego dzieje.

Narty faktycznie wymieniłem na inne ale tegoroczne prawie nowe też zostały.
Piszę faktycznie za dużo, lubię pogadać.

Śnieg już blisko.
Pozdrawiam serdecznie




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 18:19
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Kolego Adrian i tu się mylisz że środowisko Skimani jest hermetyczne, przykład nasz wspólny kolega forumowy ( i nie tylko ) Mareknot wpada do mnie wczoraj na pogaduchę z kawką do wczoraj człowiek dla mnie całkowicie obcy i wiesz co czuję się jak byśmy się znali latami , nie potrafiliśmy się na gadać ( te same zainteresowania ) rozmowa dotyka wszystkich tematów. Prawdopodobnie jak by Marek nie musiał jechać do domu a pojawiła by sie jakaś lampka dobrego wina na stole skończyło by się rozhahaniem się nas do łez. Tak że to że na Skimani jest grono ludzi którzy nie tylko piszą na forum ale co lepsze chcą się razem ze sobą spotykać , rozmawiać cieszyć się sobą uważam że nie jest to jakaś tragedia i izolowanie. Tu jest następny krok albo inaczej inny wymiar forumowy, tak bym to nazwał.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 18:36
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
[quote]Raceman Tu jest następny krok albo inaczej inny wymiar forumowy, tak bym to nazwał[/quote]

Dla[b] nowych[/b] nie jest to inny wymiar. Oni wpadli tu na forum by pogadać z innymi . Poza forumowe układy póki co ich nie dotyczą. Starsi koledzy sami powinni ich wciągać do rozmowy i wyciskać z nich posty. :lol:

Mam świeże spojrzenie bo ostatnio trafiłem na forum gdzie mnie nie znają. Na 20 dobrych moich postów nikt nawet nie zareagował, a wystarczy jak rossignol coś napisze nie tak zaraz zbiegło się 10 kolesi z pałami



Z drugiej strony Raceman co Ci przyszło do głowy że chodzi o skimanię? Czy tu się ktoś kłóci? Ktoś Ci ubliżył?
Skimania to skimania i taka będzie zawsze.
Dobrze by tylko było byś czytał moje posty bo zadawałem Ci trzy razy te same pytanie a miałeś to w nosie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 13 lis 2011, 20:20
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Adrian pisze:
...
Fora zamykają się we własnych gronach kolegów którzy gdzieś się tam spotkali na zawodach lub wyjazdach i nie dopuszczają nikogo do siebie traktując go jak wroga. Owszem nowy może pisać ale lepiej to jak by nie pisał.


Oj tam, oj tam, całkowicie się nie zgadzam.

Jeżeli tylko "nowy" nie wpada z bejsbolem aby temu czy tamtemu przyładować, to chyba nie ma problemu z wejściem w środowisko. Jeżeli jeszcze napisze coś pożytecznego dla innych, to może się spotkać z pełną akceptacją.

Krytyka też ma swoje ramy.

Można ją napisać w sposób dyplomatyczny i grzeczny, a można używając słów których piszący nie chciałby usłyszeć skierowanych do siebie.

Co do oceny jazdy innych, to trzeba się na tym trochę znać, czyli także mieć zacięcie pedagogiczne i podstawy teoretyczne.
Jak ktoś nie chce aby jego osądzano, to w takiej jednej książce napisano "Nie sądźcie, abyście i wy nie byli sądzeni" i "Łatwiej zauważyć źdźbło w czyimś oku, niż belkę w swoim".

BTW

Pamiętacie takie nazwisko - Ingemar Stenmark.

Ile krytyki zbierał za swój styl jazdy, że niby tak szeroko :D

I co - po prostu wyprzedził swoją epokę ;)

pzdr

misal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: O co chodzi?
PostZamieszczono: 14 lis 2011, 22:14
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Misal młody jesteś Obrazek :lol: :lol: ale mądrze piszesz. Jak dyplomata. Obrazek

Pozdrowionka.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Sprzedaż "Kasprowego" o co tu chodzi?

Raceman

3

1316

17 lip 2014, 10:44

mig Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group