Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Zimowe szaleństwo Koninki - Myślenice

czarna288

10

1719

12 wrz 2012, 22:10

ravick97 Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 05 lut 2012, 15:48
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Dzisja rano poślizgałem się na Zarabiu, w końcu ośrodek czynny w całości. W tym roku po raz pierwszy otwarta druga trasa - trochę stromsza, równo nachylona na całej długości, trochę węższa niż trasa nr 1.
Warunki na obu trasach bardzo dobre warunki równo twardo, bez większych niespodzianek. Głowna trasa w końcu otwarta praktycznie cała szerokością można było fajnie pokręcić dłuższym skrętem:), ponadto jest wyrównana poszerzona, poprawiono też niweletę w stosunku do poprzednich lat. Jest łatwiejsza niż to co była ale wg. w obecnej wersji dużo fajniejsza i przyjemniejsza do jazdy :). Na drugiej trasie jedynym minusem był miejsca gdzie łączyły się ślady po ratraku nie do końca było równo i można było zarobić własnym kolanem w zęby na zmrożonym garbie. Ludzi trochę było, ale na kolejkę czy ilość osób zjeżdżających się to jakoś nie przekładało - jazda na okrągło. Mam natomiast wrażenie, że krzesełko jedzie wolnej niż w latach poprzednich, za wolno jak dla mnie przy takiej temp było na nim zimno:).
Nie wiem jaka była odczuwalna temperatura ale zamarzłem, druga trasa jest w całości w cieniu było ciężko wytrzymać. Zmarzłem dużo bardziej niż w sobotę :) muszę zakupić jakieś cieplejsze skarpetki bo palców po 3h nie czułem totalnie. Generalnie fajnie się jeździło, ośrodek dużo ciekawszy niż w latach poprzednich.





Za ten post autor michalk otrzymał podziękowania - 3 marlyd(06 lut 2012, 23:19), Raceman(07 lut 2012, 7:24), ravick97(06 lut 2012, 12:59)
Ocena:25%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 15:21
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Zlądowałem wczoraj na Zarabiu, wraz z koleżanką Jaworzynką, a tam udało się spotkać kolegę Harpię ...oboje - z innego forum :)

Do tego nie jak planowałem od rana ale raczej wczesnym popołudniem. Jakoś rano wstać nie moglem :/
Sorry Michał - nie wyrobiłem się a do tego twój sms o tym, że jest "masakrycznie zimno" tym bardziej rano mnie zniechęcił - stwierdziłem, że poczekam aż słońce trochę wyżej wzejdzie :)

Co do Zarabia - właściwie mógłbym się zgodzić ze wszystkim co Michał napisał, poza tym że w mojej prywatnej ocenie - trochę zepsuli ten główny stok, wyrównując go. Wcześniej był chyba ciekawszy, choć trudniejszy - ale miał swoją "historię" czyli u góry garbik, potem trochę można narty "wypuścić", potem przełamanie i zawsze muldy na stromym wieczorem - czyli w sumie na 1 przejeździe zawsze coś się działo :)
Biorąc pod uwagę, że to jakieś 800 m to każde utrudnienie było cennym urozmaiceniem ...ale to tylko moje zdanie.
Tak naprawdę doskonale rozumiem potrzebę przebudowy tras, ten ośrodek potrzebował pewnych ułatwień jak kania dżżu :)

...ale ale, co by nie mówić - 4 os. krzesło, z 2 całkiem solidnie stromymi traskami, dobrze oświetlonymi, jakieś 20 km od granic Krakowa, dobrą 2 pasmową drogą, na ogół bez tłumów - w sumie świetnie!.
Dla mnie to taka podmiejska perełka i w żaden sposób nie przypomina to żadnych podhalańskich patologii :)

Uwaga: kupując 3h karnet ok. 13 dostałem kupon promocyjny - za 10 zł mogę nabyć karnet na jazdę wieczorną w Konikach 17-21.

Trochę się rozpisałem, ale w sumie to promuję to miejsce bezinteresownie. Mam wrażenie że ciągle niedoceniane, a zwłaszcza dla Krakusów to naprawdę idealne miejsce na takie krótkie wysoki, choćby "po robocie". 3h, ostry trening i do domu :)

Poniżej parę fotek - widać obie traski.

BTW - to trochę śmieszne, że pełniej i szybciej relacjonuję 3-godzinny wypad pod Kraków niż 6 wyjazdów alpejskich w tym sezonie - może tam tego za dużo po prostu ;) :)




Załączniki:
DSCN1064 copy.jpg
DSCN1064 copy.jpg [ 90.87 KiB | Przeglądany 2709 razy ]
DSCN1065 copy.jpg
DSCN1065 copy.jpg [ 83.28 KiB | Przeglądany 2709 razy ]
DSCN1056 copy.jpg
DSCN1056 copy.jpg [ 92.84 KiB | Przeglądany 2709 razy ]
DSCN1053 copy.jpg
DSCN1053 copy.jpg [ 113.46 KiB | Przeglądany 2709 razy ]
DSCN1050 copy.jpg
DSCN1050 copy.jpg [ 96.39 KiB | Przeglądany 2709 razy ]

Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowania - 6 aklim(06 lut 2012, 20:53), marlyd(06 lut 2012, 23:20), michalk(06 lut 2012, 15:27), nurek1974(06 lut 2012, 15:33), Raceman(06 lut 2012, 16:22), ravick97(06 lut 2012, 15:26)
Ocena:50%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 15:31
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Hej, Krzysiu spoko ja twojego sms i posty na forum też oglądałem rano dopiero, zimno był faktycznie okrutnie ja zmarzłem gorzej niż w sobotę :). Poprzednia wersja trasy była faktycznie trudniejsza i bardziej do technicznej jazdy, teraz jest łatwiej ale za to można poszaleć :). Generalnie Zarabie poszło do przodu i to uważam na plus. Fajna stacja blisko Krakowa, trochę to samolubne i nie fair ale mam nadzieję, że nadal będzie tam tak niewiele ludzi jak do tej pory:).
OT a co do relacji to nadal czekam na fotki z grudniowego molltka:) koniec OT




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 15:32
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Jakoś mi nie po drodze z Zarabiem do tej pory było, gdyż jak dla mnie to był zawsze stok mocno awaryjny, tzn. nie masz kasy, żona zachorowała, samochód się popsuł, to zamiast w dół mocno na południe jedziesz do Myślenic ;).
No ale po powyższych relacjach i przy tych warunkach trzeba będzie ich odwiedzić w najbliższym czasie po bodajże dwóch latach niebytności tam.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 16:20
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
michalk pisze:
Hej, Krzysiu spoko ja twojego sms i posty na forum też oglądałem rano dopiero, zimno był faktycznie okrutnie ja zmarzłem gorzej niż w sobotę :). Poprzednia wersja trasy była faktycznie trudniejsza i bardziej do technicznej jazdy, teraz jest łatwiej ale za to można poszaleć :). Generalnie Zarabie poszło do przodu i to uważam na plus. Fajna stacja blisko Krakowa, trochę to samolubne i nie fair ale mam nadzieję, że nadal będzie tam tak niewiele ludzi jak do tej pory:).
OT a co do relacji to nadal czekam na fotki z grudniowego molltka:) koniec OT


Idzie do przodu i to jest wielce OK, podoba mi się ten facet od "Fortecy" (centrum wspinaczkowe).
Najpierw przejął 2 lata temu (?) Koninki - do których mam przeogromny sentyment i widać że powoli popycha tam sprawy do przodu. W tym roku oświetlenie - to grubsza sprawa, ale wcześniej coś pogrzebali przy stoku, żeby był bardziej przyjazny dla ludzi. Dla mnie, jak zwykle - zepsuli go ;) ale świetnie rozumiem taką potrzebę :)
Teraz, najwyraźniej przejął Chełm na Zarabiu - i też widać jakieś pozytywne ruchy, 2 trasa, promocje, jakieś karnety łączone z Koninkami. Zaadaptowali nieczynną knajpkę na dole na serwis i wypożyczalnię. Parking free :) W dobrą stronę to idzie - kibicuję mu.
Chyba nawet jest tak, że chcąc wyrównać ceny na Zarabiu z Koninkami nieco obniżył ceny w Myślenicach - ale pewności nie mam.

OT: Wiesz jak mam z tymi fotkami, no chomikuję - fotochomik jestem :) Wielu ludzi (słusznie) ma o to żal do mnie :/ Nadrobię, ale zacznę pewnie ...od końca, czyli najnowsze, i pewnie też nie tak prędko, bo robota dusi itd. :/

ravick97 pisze:
Jakoś mi nie po drodze z Zarabiem do tej pory było, gdyż jak dla mnie to był zawsze stok mocno awaryjny, tzn. nie masz kasy, żona zachorowała, samochód się popsuł, to zamiast w dół mocno na południe jedziesz do Myślenic ;).
No ale po powyższych relacjach i przy tych warunkach trzeba będzie ich odwiedzić w najbliższym czasie.


Warto - choćby ze względy na szybkość dojazdu - od granic Krakowa dojedziesz w 20 min.
To był zawsze taki "męski" stok, choć krótki potrafił cieszyć :) Teraz stał się nieco bardziej rodzinnym miejscem -ale dalej warto wobec takiej odległości itd.

Co warto dodać - ponieważ śledzę losy tej stacji od początku, od kilku lat - mogę powiedzieć na pewno - oni umieją naśnieżać od pewnego czasu (!). Nie robią już błędów typu wpuszczanie narciarzy zbyt wcześnie na małą ilość śniegu - jak to ma miejsce w Kasinie. To też obserwuję - jak w Kasinie narciarze wydłubali na początku sezonu kamyczki na wierzch - tak były do końca sezonu. Może tam się też poprawili (?), nie wiem, od 2 lat nie byłem.

Zarabie - otwierają trasę kiedy śniegu jest dużo - na ogół nie całą szerokość trasy, ale tam gdzie jest jest go dużo. W efekcie bez zarzutu trzyma im się do końca sezonu... i uwaga: 2 sezony temu jeździłem tam 5 kwietnia 2010 (poniedziałek wielkanocny) :) Jako wtedy jedyny i prawdopodobnie ostatni klient w sezonie :) A to jest na wys. maks. ok. 600 m n.p.m - zaledwie (!) - ale śnieg był, w sumie bez zarzutu, choć oczywiście wtedy już mokry.

Nota bene 5 dni później jeździłem na Kasprowym, ale to już całkiem inna historia...

PS. Na facebooku było ostatnio jakieś rozważanie nt. ratrakowania w ciągu dnia - choć wczoraj to było niepotrzebne wg mnie. Przy równoległych 2 trasach to jest łatwiejsze, bez przerywania pracy ośrodka.

PS2. A propos ilości śniegu - kiedyś 2-3 lata temu na samym dole ludzie wydarli w muldzie śnieg do gruntu - wjechałem; narty świeżo po serwisie a tu dziura. Złapałem jakiegoś obsługanta (gość od ratraka) - popatrzył, zapytał kiedy potrzebuję - będą naprawione w serwisie czekać.
No i tak było - naprawili za free - no to jak miałem ich nie lubić za to :)
Mam nadzieję, że podejście się nie zmieniło - wraz nowym właścicielem/gestorem/zarządcą.

PS3. Tak swoją drogą to ten ww. gość wytłumaczył mi w miłej rozmowie, dość dokładnie dlaczego bez sensu jest bieżące ratrakowanie stoku w ciągu dnia - że śnieg się musi uleżeć itp. ale przy czasowym zamykaniu jednej trasy, kiedy działa druga - czemu nie :)





Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowanie od Raceman(06 lut 2012, 16:31)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 16:42
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
gajowy01 pisze:
Warto

No to już nawet chyba wiem kiedy tam będę :D .
http://www.krakowsport.pl/treningi/3/ja ... -treningi/

ps. Lubię takie zbiegi okoliczności w przyrodzie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 16:47
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Byłem tam może z dwa lata temu na nocnej jeździe i powiem że miałem już tam nie wracać bo wszystko mnie tam irytowało począwszy od muld większych odemnie po panów obsługujących krzesło skończywszy na parkingu ale z tego co piszecie to poszło do przodu i warto zweryfikować swoje poglądy o tym stoku na nowo tym bardziej że nie mam tam daleko dzięki za relacje




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 17:29
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Hej, Krzysiek możemy się chyba zgodzić, że jakby tak psuli stoki i stacje jak na Zarabiu obecnie to ... nie było by źle z tą jazdą u nas :). Jest łatwiej i przyjemniej - dla rozwoju ośrodka to na pewno lepiej, z samych zapaleńców i pasjonatów to myślę, że cieżko by było wyrobić :). Też im kibicuje. Tylko żeby to krzesełko jeździło szybciej albo może zrobili by bąbla :).
Co do naśnieżania to faktycznie w tym roku chyba przemyśleli sprawę i zbyt wcześnie nie otwierali, a po otwarciu szybko starali się uruchomić całą szerokość. Po bokach trasy widać też spore kupy sztucznego śniegu - chyba robią zapasy nie licząc na pogodę póki jest minus. To dobrze o nich świadczy.
OT co do zdjęć, ja nie mam do Ciebie pretensji, tylko się przypominam. Jak się nie doproszę teraz to ... co się odwlecze to nie uciecze ... będę Cię ścigał aż do następnego sezonu i kolejnego wyjazdu, mam nadzieje :). Zdjęć mi nie brakuje bo nadgoniłem fotkami i filmami od Basi :) koniec OT
OT 2. Kasina - tam się NIC NIE ZMIENIA od co najmniej 3-4 sezonów byłem tam raz w tym roku i więcej nie będę zdecydowanie przy obecnych warunkach Zarabie i Lubomierz są mocniejszymi konkurentami, inna liga!!!!. Kiepska, niemiła obsługa, a gościa z ratraka należało by powiesić ... niekoniecznie za głowę. Ale to inny temat. koniec OT




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 06 lut 2012, 17:30
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
ravick97 pisze:
gajowy01 pisze:
Warto

No to już nawet chyba wiem kiedy tam będę :D .
http://www.krakowsport.pl/treningi/3/ja ... -treningi/

ps. Lubię takie zbiegi okoliczności w przyrodzie.

Szlag by trafił, zawsze coś ... ... ... :). No nic może innym razem ... :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 11:04
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
No i przeprosiłem się wczoraj z Chełmem (nawet dosłownie) zaraz przy pierwszym zjeździe całując stok :lol: . Ludzi mało, dojazd szybki, o dziewiętnastej warunki naprawdę bardzo dobre, zwłaszcza jak się porównuje do "poprzednich" Myślenic.
Co do zmiany ukształtowania starego stoku, to na pierwszy rzut oka z krzesełka niewiele się zmieniło, no ale jak się stanie na górze to od razu widać, że łagodniej. Nowa traska vel stara przecinka całkiem miła i właśnie wczoraj tam spędziłem większość czasu.

Z pewnością tam zawitam jeszcze, a wiele znaków na ziemi i niebie wskazuje, że będzie to za tydzień w czwartek.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 11:19
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Ravick byłeś na treningu krakowsport.pl? Daj znać jak to wygląda?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 11:44
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Przyjeżdżasz na 19. Slalom/gigant z reguły już stoi.
Wczoraj akurat był gigant rozstawiony na "nowej" trasie, po jej prawej stronie jakieś 20m poniżej początku stoku, tak na oko na jakieś 10-12 bramek. Ułożenie było stosunkowo wąskie, gdyż zajmowało niecałą połówkę trasy, ale rytmiczne.Wśród jeżdżących 2 speców od GS, którzy czekali na końcu trasy i zawsze można było podjechać i dostać cenną uwagę, a jak nie to można było samemu tłuc non stop do 21 z minutami. Cena cennikowa.

Wygląda na to, że jak utrzymają się takie warunki to wszystkie treningi SL i GS zostaną przeniesione na Chełm. Za tydzień w czwartek SL o ile nic się nie zmieni.

Ja osobiście polecam. Zawsze coś nauczyć się można, a przynajmniej objeździć z tyczkami i zweryfikować swoja jazdę, ponadto fajna ekipa i w miarę tanio. Oczywiście znajdziesz treningi bardziej profi z pomiarem czasu i totalnymi zawodowcami jak choćby u Ptaka, ale bardziej czasochłonne i odległość nie ta.





Za ten post autor ravick97 otrzymał podziękowanie od michalk(08 lut 2012, 12:05)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 12:17
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Dzięki, chcę w końcu się wybrać na jakieś szkolenie z GS tylko najgorzej jest z czasem :(, jeżeli jest w cenie ktoś kto jeszcze podpowie co i jak to super. No nic najbliższe dwa tygodnie mam z głowy:) ale jeżeli się warunki utrzymają to może uda się zebrać w marcu jeszcze, albo końcem lutego.
No z zawodowcami pewnie typu Szafrański czy Ptak pewnie by było fajnie ale pojechać na jakiś dłuższy wyjazd i trenować częściej, ale tak jak napisałeś czas, odległość i koszta inne :).




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 13:09
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
michalk pisze:
No z zawodowcami pewnie typu Szafrański czy Ptak pewnie by było fajnie ale pojechać na jakiś dłuższy wyjazd i trenować częściej, ale tak jak napisałeś czas, odległość i koszta inne :).

U Ptaka na Podhalu 3 dni szkolenia specjalnie drogo nie wychodzą. Tylko jak tu czas znaleźć na nie?
W poprzednim sezonie pod choinkę dostałem właśnie takie szkolenie weekendowe u niego (thx Żona!), tyle, że od przeszło tych 12 miesięcy kalendarz nie puszcza, ale mam nadzieję, że w tym sezonie zdążę :D .




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Zarabie Sport - Myślenice
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 15:03
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Właśnie oglądałem terminarz szkoleń tych 3 dniowych u Ptaka, no fakt cena z 3 dni nie jest duża, ale codziennie jeździć z Krk do np. NT?? spać na miejscu? jeść coś też trzeba więc ogólny koszt i do tego czas sprawiają, że robi się ciasno :). Ravick nie mówię że na bank dam radę, ale jakby coś to daj jakiś cynk na forum albo prv może się akurat pojawi jakiś luz w terminach i coś się uda wymyślić :).
Lekko zeszliśmy z tematu Zarabia, ale już koniec z OT. No chyba, że moderator wydzieli wątek, może ktoś jeszcze będzie zainteresowany:)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Zimowe szaleństwo Koninki - Myślenice

czarna288

10

1719

12 wrz 2012, 22:10

ravick97 Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group