Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Wywiad z J. Dobrowolskim

Raceman

0

782

29 kwie 2011, 16:19

Raceman Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 28 wrz 2013, 2:42
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
- Jakie ma Pan plany na najbliższą przyszłość?

- (MB) Być usatysfakcjonowany z tego co się robi. Wierze ze praca z przygotowań zrewanżuje się odpowiednimi wynikami w nadchodzącym sezonie.

- Jeden z forumowiczów pyta jakie Pan przewiduje wyniki na Olimpiadzie w Soczi?

- (MB) Bode Miller będzie miał medal! :)
Nie, nie bawię się w czary. Idąc na każdy trening myślę o ZIO i staram się wykonywać swoją prace jak najlepiej. Na igrzyskach chciałbym, sprzedać 100% swoich możliwości. Mijając metę chce być spełnionym zawodnikiem. Zależy mi również na kibicach, oni tez sa głodni sukcesu w narciarstwie alpejskim. Prace z sukcesami dobrze byłoby zacząć już w występach w PŚ bez czekania na Soczi.

- Jeśli to nie tajemnica proszę opowiedzieć o przygotowaniach do sezonu - co w to wchodzi?

- (MB) Szczególnie siła. Wytrzymałość, szybkość i koordynacja. 2-3 razy w tygodniu siłownia, która jest również w inne dni podtrzymywana siła z własna waga tj. np. gimnastyka, trx, ćwiczenia z użyciem swiss ball itp. W początkowej fazie wytrzymałość tlenowa, a następnie wytrzymałość szybkościowa i specjalna czyt. beztlenowa. Interwały najlepiej wykonywać w lesie biegając, skacząc wieloskoki czy wykorzystanie stromych schodów. Szybkość to oczywiście wszystkie drabinki koordynacyjne oraz sprinty z oporem lub pod wzniesienie.
Jestem zwolennikiem jazdy na rowerze w celu oszczędzania nóg, piszczeli. Z tego względu biegam tylko po miękkim podłożu w lesie bądź na trawie.

- Teraz kwestia sprzętu, jeździ Pan na nartach firmy Atomic może Pan przybliżyć ten temat forumowiczom Skimania.com.pl?

- (MB) Nart firmy Atomic używam od początku mojej kariery. Są to idealne narty dla osoby która potrzebuje mieć dobrze skręcającą slalomkę, gigantkę, a zarówno szybkie narty do zjazdu czy super giganta.
Narty, które otrzymuje to specjalna półka dla najlepszych kilkudziesięciu zawodników firmy Atomic international. Jestem zadowolony ze mogłem znaleźć się w tej grupie i nie muszę martwić się o dobrej jakości sprzęt. Narty ostrzymy przy użyciu francuskiej maszyny Snow Glide AFL bez konieczności używania diamentów. Używamy smarów firmy Briko&Maplus.
Natomiast buty Atomic pochodzą z kolekcji Redster i są rewelacyjne. Dzięki wstawkom karbonu sprawiają ze nasza stopa jeszcze pewniej czuje się w bucie, a co za tym idzie przenoś siły i wyczucia na sprzęt jest znacznie precyzyniejszy. Używam twardości 170 flex od giganta po zjazd oraz minimalnie twardsze do slalomu.
Nart schodzi ok. 15 par, a butów 3/4 pary na sezon.

- Jakie Pan ma hobby i co Pan robi w wolnym czasie ?

- (MB) Tego czasu mam bardzo niewiele. Najczęściej spędzam go wśród znajomych jeśli jest taka możliwość. Wolny czas lubię spędzać podczas przeróżnych podróży oraz aktywnie grając np. W Squash, tenis, piłka nożną.
Lubię dobry film oraz prowadzę swój blog, który również zabiera trochę czasu.

- Teraz może pytanie wybiegające mocno w przyszłość - załóżmy że czas szybko biegnie i jest rok 2029r, co Maciej Bydliński będzie robił w tym czasie?

- (MB) Mam nadzieje, ze znajdę sobie zajęcie z którego będę czerpał nie mniej frajdy jak zjazdy na nartach:)

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów Skimanii oraz pasjonatów dwóch desek!

- Dziękuję za rozmowę i życzę odemnie oraz od wszystkich Skimaniaków powodzenia i jak że ważnego dla zawodnika zdrówka!
Pytania zadawał Marcin Raceman Stanieczko




Załączniki:
Maciek Bydlinski.jpg
Maciek Bydlinski.jpg [ 163.96 KiB | Przeglądany 5882 razy ]

Za ten post autor Raceman otrzymał podziękowania - 8 aklim(28 wrz 2013, 20:42), gajowy01(28 wrz 2013, 12:08), mareknot(28 wrz 2013, 14:52), michalk(29 wrz 2013, 19:05), misal(28 wrz 2013, 7:15), nurek1974(28 wrz 2013, 18:42), Piotr_67(28 paź 2013, 13:28), van(28 wrz 2013, 15:04)
Ocena:66.67%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 03 paź 2013, 21:31
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Podbijam bo fajny temat.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 05 paź 2013, 6:53
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
No i fajnie, parę ciekawych rzeczy jest, ...ale mało. Czemu tak krótko? :)
Ja naprawdę chciałem wiedzieć ile dni w roku jest na śniegu, słyszałem że ci najlepsi to ponad 300 (?), ale może to bzdura?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 05 paź 2013, 19:42
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:39
Posty: 498
Lokalizacja: Sosnowwiec
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
no nic nowego się z tego wywiadu nie dowiedziałem :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 06 paź 2013, 20:13
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
MB jest baaardzo ostrożny w szacowaniu swoich szans na IO w Soczi ;)
OK , żeby "ułatwić" mu odpowiedź , mogłem napisać czego ja się spodziewam po jego występach :
w kombinacji - minimum pierwsza 30-ka , a sukcesem będzie miejsce w 10-ce najlepszych
w pozostałych konkurencjach liczę na jakąś miłą niespodziankę czyli np miejsce w czołowej 30-ce
ale , jak będzie medal , to też się nie obrażę :lol:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Wywiad z Maćkiem Bydlińskim !!!!
PostZamieszczono: 28 paź 2013, 13:30
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 14:14
Posty: 436
Obrazki: 0
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 219 razy
Imię: Piotr
Dni na nartach: 2
Podbiję temat :D
Na WP pojawił się również wywiad z Maćkiem Bydlińskim.
http://sport.wp.pl/kat,1829,title,Kazdy-z-nas-odczuwa-strach-To-bardziej-niebezpieczne-niz-F1,wid,16097067,wiadomosc.html

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Wywiad z J. Dobrowolskim

Raceman

0

782

29 kwie 2011, 16:19

Raceman Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group