Regulamin forum


Tu umieszczamy ogłoszenia NIE KOMERCYJNE!!
Wszystkie ogłoszenia komercyjne będą kasowane.

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Majówka w Kaprun: 28.04-03.05 (ew. szkolenie) Kraków/Gdynia

gajowy01

5

1310

27 kwie 2012, 22:38

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Gdynia-Zakopane 29.12.2011 -02.01.2012 wolne miejsca w aucie

jaro323

0

712

24 gru 2011, 12:32

jaro323 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Tyrol - sezon 16/17, zapraszam :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

gajowy01

20

4761

06 paź 2017, 13:18

gajowy01 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. 24 luty szkolimy się.. ustawiamy GS .

Machu

9

1451

28 lut 2011, 8:17

Lysy Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Hochzillertal, Kaltenbach 08 do 15 luty 2014 odstąpię kwater

lokiec3

0

887

03 lut 2014, 11:49

lokiec3 Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie
PostZamieszczono: 18 sty 2013, 20:46
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Przedstawiam plany na najbliższe wyjazdy. Wszelkie szczegóły na bieżąco z zainteresowanymi osobami.

Wyjazdy busikiem z Krakowa, na ogół przez Górny Śląsk, dalej na południe. Renault Trafic 9-os. wersja Long - dużo miejsca na wszystko, np. na narty
Drugi busik z Gdyni, rejony Trójmiasta, generalnie północna Polska - trasa na ogół na zachód, przez Niemcy. Inne szczegóły do ustalenia z Jaro323.
W tej chwili plany mamy trochę rozbieżne ze względu na ferie, ich różne terminy - ale potem pewnie wrócimy do wspólnych.

Szkolenie dla chętnych:

Zachęcam do nauki, doszkalania, sympatycznie, urozmaicone ćwiczeniami, ew. filmowaniem itp. - nie jest nudno ani nerwowo - narty to ma być radość
Przykładowo - dla tych co jeżdżą: 4 dni wspólnej jazdy/szkolenia 2-3 godz. dziennie w grupie max. 3-4 osoby, 60 euro / os. - z pewnością taniej niż w jakimkolwiek polskim ośrodku. Jeśli skutecznie jeździmy to na zegarek też nie patrzę zbyt skrupulatnie
Możliwe także szkolenie indywidualne.

***
* 19-24.01. Zillertal, 6 dni na nartach, kwatera 120 eu + skipass 215 eu - zaraz wyjeżdżam ale dla porządku wymieniam :)

* 27.01 - 30.01 Scheewinkel: Waidring-Steinplatte, St. Johann, Fieberbrunn i in.
http://www.schneewinkel-tirol.com/
Wyjazd w sobotę (26.01) wieczorem, jazda od niedzieli do środy, czyli 4 dni, po nartach powrót.

Wyjątkowo tani a fajny wyjazd:
karnet 4 dni - tylko 145 euro
transport - 320-350 zł

kwatery (3 noce) - ok. 60 euro
czyli 4 dni na nartach w Tyrolu, z dojazdem za ok. 290 euro, czyli mniej niż 1200 zł!

Dla posiadaczy karnetów tyrolskich (lub za dopłatą do karnetu)- możemy rozszerzyć program o SkiWelt - ośrodki są blisko siebie, można ogarnąć logistycznie.

* 9-15.02 - 6-7 dni na nartach, prawdopodobnie ostatnie 2 miejsca
safari w Osttirolu, lub inne świetne safari :)

...więcej wkrótce :)

***
Wyjeżdżam za chwilę, kontakt będzie nieco utrudniony - ale można zostawić wiadomość, lub na maila, oddzwonię.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 25 sty 2013, 23:11
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Wróciliśmy z Zillertal, miejsce boskie, jak zwykle - bajkowo było, z małymi przerwami śnieżnymi :)
Ludzie, kwatera, atmosfera - wszystko na medal :)
Pogoda - momentami różnie - jednak z przewagą "na medal" :)

...tyle relacji tymczasem, fotki pewnie uzupełnię ...?

gajowy01 pisze:
(...)
* 27.01 - 30.01 Scheewinkel: Waidring-Steinplatte, St. Johann, Fieberbrunn i in.
http://www.schneewinkel-tirol.com/
Wyjazd w sobotę (26.01) wieczorem, jazda od niedzieli do środy, czyli 4 dni, po nartach powrót.

Wyjątkowo tani a fajny wyjazd:
karnet 4 dni - tylko 145 euro
transport - 320-350 zł

kwatery (3 noce) - ok. 60 euro


Trochę zamieszania, różne kłopoty, ludzie wypadli - mam ciągle miejsca na ten fajny, tani, szybki wyjazd.

Wyjazd z Krakowa późnym wieczorem - to jest blisko z PL.
Dojeżdża do mnie auto z Warszawy - można się zabrać.
Ten rejon także jest na sezonowym karnecie Salzburg Super Ski Card, wraz z sąsiednim Kitzbühel.

***
Fieberbrunn - fajne, m.in. byliśmy na Sylwestra jest to też miejsce na mapie Swatch Freeride Worldtour. Filmik z poprzednich edycji:
http://www.bergbahnen-fieberbrunn.com/f ... world-tour
Big Mountain Fieberbrunn co prawda dopiero 9.03 - ale widać że to miejsce niczego sobie
Tu jeszcze parę fotek sprzed 2 dni
http://www.alpinforum.com/forum/viewtop ... 46&t=46097

Waidring-Steinplatte - transgraniczny ośrodek austriacko-niemiecki. Tu można sobie poczytać:
http://www.skiinfo.pl/tyrol/waidring-st ... arski.html
St. Johann, jakby w cieniu znanego Kitzbühel:
http://www.skimagazyn.pl/index.php/arty ... lny-tyrol/

Różne, fajne, kameralne ośrodki, po kilkadziesiąt km tras każdy, na jednym karnecie - 145 euro.

Dla posiadaczy sezonówek, lub dla tych którzy są gotowi nieznacznie powiększyć budżet (ok. 15-23 euro za skipassy, zależnie od wariantu) - można rozważyć wyskok do sąsiednich, dużych: SkiWelt lub Kitzbühel - zwłaszcza że w niedzielę jest tam jeszcze Puchar Świata, Slalom - SL. Wejściówka bezpośrednio na trasę dodatkowo płatna: http://www.hahnenkamm.com/admission-prices.html
Program jest tematem otwartym, można to uzgodnić w każdej chwili, w drodze itp.

Mam też jedną osobę do szkolenia - więc tłoku nie ma - zapraszam :)





Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowanie od nurek1974(26 sty 2013, 22:59)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 06 lut 2013, 16:45
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
gajowy01 pisze:
* 9-15.02 - 6-7 dni na nartach, prawdopodobnie ostatnie 2 miejsca
safari w Osttirolu, lub inne świetne safari :)


9-15.02 - 7 dni na nartach - Safari w Osttirolu (Sillian, Kals/Matrei, St. Jakob, Lienz, ew. Obertilliach)

Mam 1 wolne miejsce w busie i na kwaterze na ten wyjazd.
Lecimy w piątek wieczorem, z Krakowa (ok. 21), na Katowice, Ostrawę, Brno, Wiedeń, Graz itd.

Rano wbijamy na kwaterę, potem jazda 7 dni: od soboty 9.02 do piątku 15.02, po nartach powrót do PL
Karnet SkiHit 7 dni - tylko 230 euro; ew. 6 dni - 207 euro
Działają tam oczywiście TSC - tyrolskie sezonówki.
Kwatera ok. 140 euro za cały pobyt.

Mieszkamy w Lienz, w planie ośrodki Osttirolu jw. - łatwe "gwiaździste doloty"
http://ski.intermaps.com/osttirol/

Zapraszam - ostatnie miejsce,
Można dołączyć z innych rejonów bo 1 człowiek dołącza z Warszawy.
Może jechać samochodem do Katowic lub Krakowa - może kogoś zgarnąć po drodze
.

W poniższym wątku dzieliłem się jakimiś refleksjami nt., tam też relacja WRC ze styczniowego pobytu
post14085.html#p14085




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 18 lut 2013, 19:02
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Mam wolne miejsce(~a) na najbliższy wyjazd.
Wyjazd 21.02 (czwartek) wieczorem, jazda 22-25.02 (4 dni), po nartach powrót, w nocy z pon. na wtorek jesteśmy w PL.
Sytuacja jest dynamiczna - bo ktoś wcześniej zdeklarowany zniknął, a tymczasem przy czym parę osób się waha, ogarnia się - więc raczej - kto pierwszy ten lepszy :)

Możliwość niedrogiego szkolenia.

***

Tu trochę foto z ostatniego udanego objazdu po Osttirolu :)





Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowanie od misal(19 lut 2013, 13:24)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 28 lut 2013, 23:10
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Najbliższe plany (daty to dni na śniegu):
9-12.03 - teoretycznie nie mam miejsc, ale życie bywa dynamiczne, ludzie też nie do końca ogarnięci

16-20.03 - 5 dni w Zillertal, mam jeszcze wolne miejsca (2-3)

23-26.03 - 4 dni, temat otwarty, zapraszam- najchętniej coś z zestawu Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Ischgl, Galtür, etc - możliwe różne warianty

2-7.04 wyjazd w poniedziałek wielkanocny do końca tygodnia, prawdopodobnie Zillertal, mam ostatnie 2-3 miejsca

Połowa kwietnia - chętnie Ischgl, można by też jakieś tyrolskie lodowce objechać :) jakiś Stubai czy Tux - tu wiele zależy od tego jak wiosna będzie wyglądać, gdzie jakie warunki. W teorii jest sporo do jazdy wtedy jeszcze, sporo ośrodków otwartych, ale w praktyce ...zobaczymy. Ogólnie temat kwietnia (wg mnie rewelacyjny miesiąc na Tyrol) jest otwarty.

Majówka
- najprawdopodobniej Gurgle + Sölden

***
To tak ogólnie - wszelkie koszty standardowo, jakieś ew. inne szczegóły potem, w trakcie.

Zapraszam, zapraszam oczywiście także do szkoleń, jak w poście # 1




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 18 mar 2013, 4:48
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Mam wolne miejsca na najbliższy wyjazd - zapraszam, wg mnie to arcyfajowski termin termin,tuż przed Wielkanocą... przy tym akurat z różnych względów mnie zależy ;)

Termin 22-25.03, czyli wyjazd w czwartek wieczorem, piątek - poniedziałek na śniegu.
W programie ośrodki z zachodniej części Tyrolu Północnego - coś z plejady gwiazd typu Ischgl, Sölden, SFL, ew. mniejsze, świetne Galtür, Nauders, Hochzeiger, i parę innych.
Program na pewno będzie fajny i ciekawy, układ karnetów optymalny cenowo - najwięcej zależy od aktualnej pogody, warunków, także od wielkości grupy i możliwości zakwaterowania.

Maksymalna suma na skipassy to 180 euro, za 4 dni, ale praktyka pokazuje, że można zbudować wyjazd za 162-170 euro.
Np. w układzie: Ischgl x2 dni + Nauders x1 + lodowiec Kaunertal x1 = 162 euro.
Wersja z Serfaus-Fiss-Ladis zamiast Ischgl - nawet nieco taniej,
To tylko jedne z możliwych scenariuszy, chętnie przyjmę wszelkie sugestie - co do kierunków, czy budżetu.

Przyzwoite, przestronne kwatery - zakładamy max 60-70 euro; dojazd, jazda na miejscu itd. - 400 zł.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 06 kwie 2013, 19:48
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Pozdrawiam z Zillertal i podrzucam najbliższe pomysły.

Chcę ogarnąć jakąś 4 dniówkę na tyrolskich lodowcach jeszcze przed majówką.
Możliwe terminy - weekend ok. 14.04 ale bardziej prawdopodobny ok. 20.04.
Mam sporo voucherów na tyrolskie lodowce do odstąpienia po kosztach (kilkadziesiąt złotych dziennie) - tylko, że wymagają zarejestrowania. Vouchery niestety zostały w PL a ja "stety" w AT :) czyli nie mogę dziś napisać konkretnie gdzie.
Wchodzi w grę 5 tyrolskich lodowców: Hintertux, Soelden, Stubai, Pitztal, może Kaunertal; ew. jakiś mix z Ischgl, Obergurgl-Hochgurgl.

Majówka - długi weekend, w zakresie 27.04 - 5.05 - chciałbym wykroić z tego min. 6 dni na nartach.
Możliwe 5 lodowców tyrolskich + Gurgle + Ischgl, reszta jw.

Zamknięcie sezonu, 4 dniówka, ok. 11-15.05 - Pitztal, Kaunertal, Tux, Stubai - jakiś mix.

Reszta kosztów standardowo.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 07 kwie 2013, 17:01
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
hej, jak wrocisz do PL mozesz napisac jakies szczegoly dot. tych voucherow :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 10 kwie 2013, 12:13
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
michalk pisze:
hej, jak wrocisz do PL mozesz napisac jakies szczegoly dot. tych voucherow :)


Sorry Michał, że zwlekałem z odp. ale jak wróciłem ..to nie mogłem ich znaleźć :)

To wygląda tak, że na początku sezonu było sporo promocji i konkursów, gdzie rozdawali/losowali vouchery na tyrolskie lodowce. Nie każdy chce, czy może jechać więc spontanicznie odkupiłem od kogoś kilka, kilka/naście tygodni temu - żeby mieć to dla ludzi na wiosnę, żeby mogli sobie tanio pojeździć (nie na zarobek czy coś takiego).

Byłem przekonany, że wybór lodowców jest dowolny ale okazało się, że najprawdopodobniej to system losuje jakie to będą.
Namierzyłem je i za parę chwil rozkminię co i jak, jak to się je, sprawdzę za ile były, zadzwonię do koleżanki, która zgłaszała że ma w sumie 4 dni n Stubaiu, i raczej chciała je odstąpić.

Ja na pewno chcę je jakoś wykorzystać, pozbyć się - wiem, że są ważne do 15.05.13





Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowanie od michalk(10 kwie 2013, 19:45)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 10 kwie 2013, 14:10
Offline

Rejestracja: 09 sty 2012, 22:42
Posty: 455
Podziękował : 172 razy
Otrzymał podziękowań: 202 razy
Imię: Mariusz
Dni na nartach: 12
Problem z nimi jest taki, że są imienne i tylko jeden na jedną osobę, tak przynajmniej regulamin mówi. W kasie może karnet odebrać tylko osoba która jest na voucherze. Dane podaje się zanim zostanie wylosowany lodowiec. Czyli chcemy jechać na Stubai, umawiamy się z kimś kto nam podaje kod na voucher. Podajemy dane i losuje się nam Pitztal:(. Nie możemy sobie wylosować kolejnego od innej osoby bo już wyczerpaliśmy swój limit(regulamin i pewnie system też dba o to). Na maila dostajemy PDF z voucherem. Drukujemy i z nim do kasy. Ja mam właśnie na Pitztal chociaż chciałem na Stubai ale i tak nigdzie nie pojadę:(.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 10 kwie 2013, 19:47
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Krzysiek nie ma problemu, temat nie jest pilny. Dzięki za telefon, ale wyglada że w takiej formie jak mówiłeś to nie specjalnie pasują do moich planów... może komus innemu sie przydadzą.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 19 kwie 2013, 20:15
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Mam prawdopodobnie 1 wolne miejsce w busie na majówkę, wyjazd w piątek 26.04 na 6 dni jazdy (27.04-02.05), w nocy 2/3 maja w Polsce.
Scenariusz prawdopodobny to safari - czyli jakiś miks Stubaia z innym lodowcem, chętnie ew. Ischgl.
Jedzie auto z Warszawy, drugie z Poznania - można dołączyć. Można rozważyć powiększenie ekipy.

***
Postmajówka - czyli zakończenie sezonu, termin na miejscu: 11-14.05 - 4 dni jazdy (ew. 10-13.05)
Stubai, Pitztal, Kaunertal (w końcu), Tux - jakieś safari, min. 2, może nawet 3 miejsca - zależnie od warunków pogodowo-śniegowych, ilości wyciągów/tras itp.
Zapraszam, mam miejsca - fajny termin choć data niezwykła, nigdy nie miałem okazji, a sezonówkę trzeba dojeździć ;)
Co do warunków - raczej nie mam wątpliwości patrząc jaka zima w Europie, w Tyrolu też.
Ostatnia okazja żeby wykorzystać vouchery na tyrolskie lodowce ;)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 19 kwie 2013, 22:55
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
To może uda nam się w końcu piwo w Stubai'u wypić :D :D :D

Gdzie się zatrzymujesz w tej dolinie ?


pzdr

misal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 25 kwie 2013, 2:50
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
gajowy01 pisze:
Mam prawdopodobnie 1 wolne miejsce w busie na majówkę, wyjazd w piątek 26.04 na 6 dni jazdy (27.04-02.05), w nocy 2/3 maja w Polsce.

Zwolniło się 1 miejsce, wyjazd w najbliższy piątek wieczorem.
W planach na ten moment Ischgl i Stubai, czyli miejsca pt. "najlepszy" i "największy" :)
Jadę z Krakowa przez Górny Śląsk na Ostrawę.
Jest także możliwość dojazdu, dołączenia z Poznania i Warszawy, ew. gdzieś z trasy.

Zapraszam, całość kosztów szacuję na ok. 1700 za wszystko, za 6 dni jazdy.

gajowy01 pisze:
Postmajówka - czyli zakończenie sezonu, termin na miejscu: 11-14.05 - 4 dni jazdy (ew. 10-13.05)
Stubai, Pitztal, Kaunertal (w końcu), Tux - jakieś safari, min. 2, może nawet 3 miejsca - zależnie od warunków pogodowo-śniegowych, ilości wyciągów/tras itp.
Zapraszam, mam miejsca - fajny termin choć data niezwykła, nigdy nie miałem okazji, a sezonówkę trzeba dojeździć ;)
Co do warunków - raczej nie mam wątpliwości patrząc jaka zima w Europie, w Tyrolu też.
Ostatnia okazja żeby wykorzystać vouchery na tyrolskie lodowce ;)

Nadal aktualne

gajowy01 pisze:
Chcę ogarnąć jakąś 4 dniówkę na tyrolskich lodowcach jeszcze przed majówką.
Możliwe terminy - weekend ok. 14.04 ale bardziej prawdopodobny ok. 20.04.

Dziś w nocy wróciliśmy - program to było 2 dni w Sölden i 2 dni w Obergurgl-Hochgurgl.
W sumie rewelacja, oba ośrodki trzymają poziom, zima też się nieźle trzyma :)
Oetztal powitała nas w sobotę stuprocentową zimą (jakieś 40 cm świeżego w dolinie, na dole!), a żegnała cudowną słoneczną wiosną.
Ośrodki działają oczywiście w ograniczonym zakresie (np. wyciągi w Obergurgl stały), ale na 4 dni jazdy wystarczyło - jak dla mnie nudy nie było ani trochę, zwłaszcza, że towarzystwo to ekipa zacna była :)

misal pisze:
To może uda nam się w końcu piwo w Stubai'u wypić :D :D :D
Gdzie się zatrzymujesz w tej dolinie ?

Dam znać jak ogarnę szczegóły, tel. mam :)

***
Mały foto update - tymczasem fotki pożyczone od koleżanek z ostatniego wyjazdu ...pięknie bywało ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Załączniki:
speed_photo2.jpg
speed_photo2.jpg [ 771.85 KiB | Przeglądany 1819 razy ]


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2013, 12:46 przez gajowy01, łącznie zmieniany 1 raz
foto update
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Tyrol - styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkol
PostZamieszczono: 30 kwie 2013, 2:03
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
misal pisze:
To może uda nam się w końcu piwo w Stubai'u wypić :D :D :D

Gdzie się zatrzymujesz w tej dolinie ?


pzdr

misal


...ponownie: no może się uda :)
Ostatecznie koczuję w Fulpmes, pod Schlickiem - jutro Stubai i tak przez 3 dni te nudy :)

PS. W Ischgl spoko, większość otwarta, gdyby nie Smoke on the Water -to bym moze posiedział tam dłużej. Pogoda nie rozpieszcza za bardzo - ale żle też nie jest :)

"....z doliny Stubai dla Skimania..., pozdrawiam" ;)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Majówka w Kaprun: 28.04-03.05 (ew. szkolenie) Kraków/Gdynia

gajowy01

5

1310

27 kwie 2012, 22:38

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Gdynia-Zakopane 29.12.2011 -02.01.2012 wolne miejsca w aucie

jaro323

0

712

24 gru 2011, 12:32

jaro323 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Tyrol - sezon 16/17, zapraszam :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

gajowy01

20

4761

06 paź 2017, 13:18

gajowy01 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. 24 luty szkolimy się.. ustawiamy GS .

Machu

9

1451

28 lut 2011, 8:17

Lysy Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Hochzillertal, Kaltenbach 08 do 15 luty 2014 odstąpię kwater

lokiec3

0

887

03 lut 2014, 11:49

lokiec3 Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group