Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
PostZamieszczono: 04 maja 2011, 1:37
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Krótki opis SKIAREALU :http://www.skiareal.cz/

Cytuj:
Špindlerův Mlýn jest najbardziej znanym ośrodkiem górskim Republiki Czeskiej. Oprócz możliwości, które daje zimą, Špindlerův Mlýn jest również idealnym miejscem do spędzenia urlopu w lecie.

Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn obsługuje w lecie w ośrodkach Svatý Petr i Medvědín dwie nowoczesne kolejki linowe z możliwością przewożenia rowerów górskich. Końcowe stacje obydwu kolejek są punktem wyjściowym tras turystycznych, oferują również wspaniałe widoki na grzbiety Karkonoszy wraz z widokiem na najwyższą górę Republiki Czeskiej - Śnieżkę (1602 m). Špindlerův Mlýn jest miejscem do uprawiania turystyki na wysokości 700 - 1400 m.n.p.m.

Na terenie ośrodka Svatý Petr znajdują się otwarte codziennie od maja do października korty tenisowe z możliwością zorganizowania turniejów, a od czerwca działa nowa, podwójna trasa zjazdowa dla rowerów górskich. Na wyczynowych trasach dla rowerów górskich można trenować oraz korzystać z kolejki linowej Na Plání. Ośrodki Svatý Petr i Medvědín są miejscami startu do paraglydingu.

Špindlerův Mlýn oferuje ponadto dużą ilość miejsc noclegowych, kryte baseny, wypożyczalnie rowerów górskich, mnóstwo restauracji, dyskotek i winiarni z możliwością tańczenia. Goście mogą również korzystać z centrum fitnessu, squasha oraz letniego toru bobslejowe


Byłem w tym roku tam pierwszy raz na zawodach Pucharu Świata kobiet. Potem jeszcze na zawodach Burtona.
Super ośrodek. Dobrze zorganizowany.
Jeździłem tylko na Svatý Petr ale bardzo mi się podobało. Trasa wymagająca i doskonale utrzymana.
Jest drogo ale JUICE pisał że tam są też karnety na cały rok i to w super cenie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
PostZamieszczono: 04 maja 2011, 8:16
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Dzięki Rossignol!




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
PostZamieszczono: 04 maja 2011, 10:48
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:39
Posty: 498
Lokalizacja: Sosnowwiec
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
no wlasnie SM to jest chyba jedna z niewielu zajebistych miejscówek w której czuć tą prawdziwą europę, ja jak byłem rok temu to niestety wpadłem we mgłę :D i nie było za dużo widać. poźniej byłem jeszcze raz ale były czeskie ferie i SM przypominał nasze "Wspaniałe" zakopane:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
PostZamieszczono: 04 maja 2011, 23:52
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 23:49
Posty: 135
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Tak - ośrodek droższy, ale ceny "porównywalne" do Janskich, Peca, czy Harrachova.

Natomiast jak dla mnie najlepsze trasy i najlepsze przygotowanie - top one całych Sudetów.

Bezdyskusyjnie :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
PostZamieszczono: 05 maja 2011, 0:06
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Juice jak masz jakieś fotki to wstaw. Bo ja mam tylko te z Petra.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group