Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. BIEGI NARCIARSKIE - BIATHLON DLA NIEPEŁNOSPRAWNCH

staszek

4

3608

10 mar 2014, 19:23

staszek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Trasy narciarskie biegowe obok naszych domów.

Raceman

10

4181

30 sty 2013, 22:57

Raceman Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 15 sty 2011, 21:45
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 10:13
Posty: 53
Lokalizacja: Dobra k/Sanoka
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Witam
Staszku, robiłeś może porównania tego nanoxa ze zwykłym smarem treningowym (gdzieś chyba pisałeś, że Holmenkola używasz) - bez proszków i mydełek?
Może taki test byłby bardziej miarodajny, bo do przetestowania dostałeś smar treningowy, a jest jeszcze jakiś Supernanox, którego 1970 Ci poskąpił 8-) - do zastosowań zawodniczych. A Ty przecież przygotowujesz te narty zawodnikom i smarujesz na pewno najlepszymi smarami do jakich Masz dostęp. Amatorzy smarują znacznie taniej :cry:
Pozdrawiam
Mirek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 15 sty 2011, 23:40
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Marucha pisze:
Witam
Staszku, robiłeś może porównania tego nanoxa ze zwykłym smarem treningowym (gdzieś chyba pisałeś, że Holmenkola używasz) - bez proszków i mydełek?
Może taki test byłby bardziej miarodajny, bo do przetestowania dostałeś smar treningowy, a jest jeszcze jakiś Supernanox, którego 1970 Ci poskąpił 8-) - do zastosowań zawodniczych. A Ty przecież przygotowujesz te narty zawodnikom i smarujesz na pewno najlepszymi smarami do jakich Masz dostęp. Amatorzy smarują znacznie taniej :cry:
Pozdrawiam
Mirek


Przy parafinie wychodziła mi różnica gdzieś 20do 30 cm na niekorzyść nanoxa po dodaniu proszków różnica wzrastała
Nie ma problemu może zawsze przysłać ten najlepszy nanox to przetestuje i zobaczymy może być coś lepiej tylko musi być tego tyle żeby przynajmniej z 5 par posmarować

Na pewno amatorowi smarowanie Nanoxem wyjdzie dużo taniej niż kupowania walizki smarów i kombinować ze smarowaniem .

Według mnie nanox ten co dostałem nie nadaje się dla profesjonalnych zawodników w narciarstwie biegowym

Może nadawać się dla biegaczy amatorów i na pewno dla narciarzy zjazdowych

ja na 1 start dla 20 zawodników zużywam smarów za około 500-600 zł




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 0:07
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Zawsze firma może wysłać do klubu próbki swoich najlepszych smarów + swoją ofertę cenową w jakiej klub będzie mógł to kupować . Dostajemy czasami trochę ofert kupna różnych rzeczy nie tylko smarów z innymi cenami niż w sklepach ceny są specjalnie dla klubów .Np Holmenkol który normalny człowiek kupi za np 500 zł ja kupując na klub mam tą rzecz za np za 400




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 10:35
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 10:13
Posty: 53
Lokalizacja: Dobra k/Sanoka
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Witam
Dzięki za odpowiedź. Tak mi się wydawało, że w sprawie smarowania trudno jakieś cudo wymyślić. Z Twoich testów wychodzi, że to taki w miarę dobry, uniwersalny smar dla amatorów i warto przemyśleć zakup. U mnie już się nazbierała mała walizeczka :D więc na razie tematu nie ma i z ciekawości pytałem.
Pozdrawiam
Mirek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 13:28
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Panowie co do testów Staszka , napweno profesjonalne smary znanych firm są bardzo dobre , jeśli próbować to smary w swojej klasie (zawodnicze z zawodniczymi) Napewno pomysł Nanoxa z jednym smarem jest bardzo dobry i wart dalszej pracy chemików w/w firmy. Stasiu za ok dwa sezony to będą smary które będą odjeżdżać o conajmniej 2m wszystkim smarom w Twoich próbach! ;) :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 13:57
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 10:13
Posty: 53
Lokalizacja: Dobra k/Sanoka
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Raceman pisze:
Panowie co do testów Staszka , napweno profesjonalne smary znanych firm są bardzo dobre , jeśli próbować to smary w swojej klasie (zawodnicze z zawodniczymi)

Właśnie dlatego pytałem. Chodzi o porównanie w podobnym przedziale cenowym.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 15:36
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Im szybciej będą odjeżdżać tym lepiej bo nie będziemy musieć wydawać tyle pieniędzy na smary co do tej pory

co do treningów to nie używamy smarów jakiś tam z allegro za 10 zł itd , tylko smary profesjonalne dla zawodników
zawsze parafinę testuję osobno wyszło na niekorzyść nanoxa .Przetestowałem to co dostałem na wszystkie możliwe mi sposoby

Nie ma problemu zawsze można przysłać ten najlepszy nanox mogę go przetestować jeśli wypadnie dobrze i będzie dobra oferta cenowa dla klubu to spokojnie można się w tedy zaopatrywać w coś takiego .
Dodam tak dla jasności że nie faworyzuje żadnej firmy która robi smary i nie jestem z żadną związany przez umowy czy coś w tym rodzaju , dla mnie to obojętne czy będzie to nanox,toko czy cholmenkol , dla mnie sprawa jest jasna ma jechać bardzo dobrze i wybieram zawsze to co jest najlepsze . :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 16 sty 2011, 15:56
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 15:22
Posty: 271
Lokalizacja: ŻYWIEC gg 8456107
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Marucha pisze:
Raceman pisze:
Panowie co do testów Staszka , napweno profesjonalne smary znanych firm są bardzo dobre , jeśli próbować to smary w swojej klasie (zawodnicze z zawodniczymi)

Właśnie dlatego pytałem. Chodzi o porównanie w podobnym przedziale cenowym.



Samar Nanox Supernano Traning Wax kosztuje 89 zł a ja porównywałem z holmenkolem,toko co mamy na trning cena jest ok 40-50 zł , a na zawody ok 120 zł

Co do treningów to cena za smar 89 zł to jest dużo przez sezon na trening zużywamy bardzo dużo smaru i smarujemy smarami np holmenkol alpha mix co kosztuje ok 40-50 zł 150g i takimi smarami smarujemy tylko narty które przeznaczone są do treningu

Natomiast narty startowe smarujemy zawsze smarami najwyższej klasy i jakości fluory itd itd




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Smary narciarskie NANOX WAX
PostZamieszczono: 17 sty 2011, 21:27
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
staszek pisze:
Marucha pisze:
Raceman pisze:
Panowie co do testów Staszka , napweno profesjonalne smary znanych firm są bardzo dobre , jeśli próbować to smary w swojej klasie (zawodnicze z zawodniczymi)

Właśnie dlatego pytałem. Chodzi o porównanie w podobnym przedziale cenowym.



Samar Nanox Supernano Traning Wax kosztuje 89 zł a ja porównywałem z holmenkolem,toko co mamy na trning cena jest ok 40-50 zł , a na zawody ok 120 zł

Co do treningów to cena za smar 89 zł to jest dużo przez sezon na trening zużywamy bardzo dużo smaru i smarujemy smarami np holmenkol alpha mix co kosztuje ok 40-50 zł 150g i takimi smarami smarujemy tylko narty które przeznaczone są do treningu

Natomiast narty startowe smarujemy zawsze smarami najwyższej klasy i jakości fluory itd itd



To moje są tańsze od konkurencji. :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. BIEGI NARCIARSKIE - BIATHLON DLA NIEPEŁNOSPRAWNCH

staszek

4

3608

10 mar 2014, 19:23

staszek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Trasy narciarskie biegowe obok naszych domów.

Raceman

10

4181

30 sty 2013, 22:57

Raceman Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group