Regulamin forum


TYLKO Wyjazdy NIEKOMERCYJNE!
Komercyjne ogłoszenia będą usuwane!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rusin Ski
PostZamieszczono: 23 gru 2011, 19:36
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Ciekaw jestem opinii Maćka na temat Black Starów




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Rusin Ski
PostZamieszczono: 23 gru 2011, 20:49
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
mihumor pisze:
........... Klasyczna wtopa, każdy chyba taka zaliczył w zywocie :D

oj , tak ,tak :lol:
ja np. nie mam pamięci do imion i takie wtopy też mi się czasem zdarzają ;) :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Rusin Ski
PostZamieszczono: 27 gru 2011, 13:29
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Jazda na Rusinie była naprawdę fajna i tutaj podziękowania dla Piotrka za towarzystwo i podzielenie się nartami.

Jeśli chodzi o BlackStary XC to patrząc na oznaczenie na piętkach, to narty reprezentujące grupę cross, ale jakby łagodniejsze od czołowych przedstawicieli tej grupy (dla mnie wyznacznikiem tutaj jest stary kultowy atomic sx11) z pewnością mieszczące się w górnej szufladzie top allround/high performance.
Same narty są umiarkowanie twarde, świetnie z powodu swojej stabilności spisujące się w średnim i nieco dłuższym skręcie, dające się przy przy pewnym wysiłku prowadzić skrętem slalomowym, przy czym z pewnością nie są tak szybkie przy zmianie krawędzi jak typowe SL'ki.
Deski, które miałem na nogach miały 168cm długości i jak dla mnie były zdecydowanie za krótkie. Z pewnością 176 cm zagrałoby dla nich na dużo większego plus'a, jako dla narty do całodziennej jazdy średnimi a może i długimi łukami oraz po rozjeżdżonym śniegu, z którym te 168 raziły sobie naprawdę dobrze.

ps.Piotrek, co do imienia, to się nie przejmuj w końcu to rzecz nabyta :D, a szczerze powiedziawszy to dopiero pod koniec jazdy zorientowałem się, że mówisz do mnie per Rafał, no ale jak w małżeństwie, po co wywracać coś na sam koniec co przez lata dobrze funguje ;).





Za ten post autor ravick97 otrzymał podziękowanie od Piotr_67(28 gru 2011, 9:21)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group