Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: oravasnow
PostZamieszczono: 06 mar 2011, 21:01
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 gru 2010, 23:19
Posty: 125
Lokalizacja: rybnik
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
wczoraj byłem tu http://www.oravasnow.sk/ i jak na pierwszy raz :) rewelacja , trasy przygotowane super tawrdo równo i bardzo szeroko , widać już że nadchodzi wiosna ale i tak jest jeszcze dużó miejsca do jazdy , trasy przy krzesełku trochę płaskawe są ale mają fragmnety ciekawe bardzo szerokie :D mozn pośmigać na gsach (ja nie miałem ale miałem miśki w sumie podobny promień skrętu :lol: ) bo ludzi wcale :mrgreen: , czarna trasa przy orczyku super na slalomke (miałem omeglassa) była twarda i trochę oblodzona 8-) czyli tak jak ma być tylko strasznie potem nogi bolały jak do góry jechałem :| , po południu przesiadka na kastle i na krzeseło i taka zabawa w bujanie się po stoku już trochę rozmiękłym ale miejscmi dalej twardym, albo tam gdzie nikt nie jeździł , po prostu rewelacja muszę tam się wybrać jak będzie więcej śniegu i zabiorę miśki :twisted:

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 06 mar 2011, 23:32
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Dzieks Marcin, MIski wyrabiały?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 21 sty 2012, 10:38
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Ja i WRC z rodzinkami wybieramy się tam jutro, może są jeszcze jacyś chętni na odwiedzenie w/w ośrodka :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 21 sty 2012, 12:40
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Podaj ceny karnetów, to pomoże w decyzjach.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 21 sty 2012, 12:55
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Raceman pisze:
Podaj ceny karnetów, to pomoże w decyzjach.



Całodzienny dorosły 15 €
Całodzienny dziecko (do 12 r.) 11 €

drogo nie jest a dla rodzinki idealna stacja




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 23 sty 2012, 11:46
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
I po weekendzie byłem jeździłem, ale żeby nie było tak różowo to trochę miałem przygód zanim tam dotarłem na początek złapałem kapcia masakra pierwszy od pięciu lat, ale zapasowe jest to się zmieni spoko wymiana idzie sprawnie niestety nie zwróciłem uwagi gdzie stanąłem tzn. od strony kierowcy wszystko ok., ale od pasażera tylne koło stało na lodzie, co się okazało zgubne w skutkach, ponieważ auto się zsunęło przy próbie założenia koła nic w tym dziwnego, ale odruchowo złapałem za nadkole i przycięło mi dłoń do opony (pierwsze myśli, że nieźle ten wyjazd mi zasłonił logiczne myślenie i nie posprawdzałem podstawowych rzeczy przed zmianą koła) tak uwięziony musiałem wykonać telefon do kolegi, który pomógł mi się uwolnić, bo żonka spanikowała i tyle z niej było na szczęście ręka cała. Jedziemy dalej niestety pech mnie nie opuszczał pod przejście graniczne, jako jedyny z kolumny 6 aut nie wyjechałem jakaś masakra trzeba było łańcuch zakładać na szczęście miałem, dalej już bez niespodzianek.

W końcu w ośrodku, ale tutaj Słowacy chyba przysnęli, bo pojawiłem się o 10: 00 z blisko godzinnym opóźnieniem a oni dopiero, co ratrak odpalili i jak się można było spodziewać trasy były miękie słabo wyratrakowane, co też może nie było tak dokońca winą stacji, bo śniegu tam aż za nadto i cały czas sypało podczas naszego pobytu, co przełożyło się na niezbyt udany wypad narciarski, ale za to był bardzo udany rodzinnie. Dla osób lubiących wyskoczyć poza trasy są tam idealne warunki i co ciekawe niedotknięte tereny nartą i snowbordem, co nie dziwi, bo przez cały dzień w ośrodku były pustki jak na tak dużą stacje można powiedzieć ludzie nie dopisali.

Zakończyliśmy jazdę około 15: 00 z powodu pogarszających się warunków duży opad, wiatr i mgła na szczycie w drodze powrotnej jeszcze pomogłem wyciągnąć samochód z rowu i na tym skończyły się moje przygody.

Dla SkiMani RG





Za ten post autor nurek1974 otrzymał podziękowanie od aklim(23 sty 2012, 13:59)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: oravasnow
PostZamieszczono: 23 sty 2012, 13:11
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2011, 14:03
Posty: 1186
Obrazki: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 463 razy
Otrzymał podziękowań: 311 razy
Imię: Marek
Dni na nartach: 19
Wyrazy współczucia Rafał. Z tym autkiem to Ci się udało. Kiedyś mojego tatę jego własne autko przejechało po obojczyku w poprzek, bo mu się chciało chwytać Skodowkę, jak się toczyła z górki, bo niezaciągnął hamulca.
Prosty wniosek, jak jedziemy na narty włączamy rozumy! Też! :roll: :lol:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group