Regulamin forum


Wpisujemy ogłoszenia które są widoczne w pasku na pierwszej stronie!
Tu umieszczamy komercyjne ogłoszenia o wyjazdach!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki 11-18.02 Salzburger Ski-Safari - 2 warianty (ze szkoleniem)

gajowy01

12

1919

25 lut 2012, 19:47

tadek49 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Narciarski sylwester - Francja - Ski safari - apartamenty***

GandalfTravel

0

508

23 paź 2012, 17:36

GandalfTravel Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. SKI SAFARI czyli AUSTRIA W PIGUŁCE (2.03 – 11.03 2012)

SC_news

0

656

24 sty 2012, 12:08

SC_news Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ski-safari z Pucharem Świata w Kitzbühel - 21-25.01
PostZamieszczono: 12 sty 2012, 21:26
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Ski-safari z Pucharem Świata w Kitzbühel - 21-25.01 (sobota - środa) - 5 dni na śniegu.

Zapraszam na najbliższy wyjazd - narciarstwo będzie dotyczyć rejonów na pograniczu Tyrolu i Salzburgerlandu - 5 dni na śniegu. W bliskim zasięgu kwater mamy:

Kitzbühel - 170 km tras
Zillertal Arena - 166 km
Wildkogel - 55 km tras
Zell am See - 70 km tras
Saalbach Hinterglemm - 200 km
(linki z mapkami pod nazwami ośrodków)

Karnet Salzburgesuperskicard łączy wszystkie ww. Wybór z puli ww. ośrodków zależeć będzie od logistyki, naszego kaprysu, życzeń czy pogody ...jak ostatnio - waliło śniegiem, że hej i zasypywało wyciągi :) Zima tam jest na 100%
Na pewno w planie wypad na Puchar Świata do Kitzbühel 21 lub 22.01 (DH lub SG) ...żeby popatrzeć na zawodowców, nie startować ;)

Zależnie od logistyki, czasu, możliwości - pierwszego i ostatniego dnia możemy zaliczyć coś "z drogi":
Hochkoenig (z Mühlbach lub Maria Alm) - 150 km tras
Grossarl - z Dorfgastein - 80 km tras
Rauris - 32 km tras
***
Kwatery załatwiam - 4 noce x ok. 20 euro (zależnie od obsady itp., zazwyczaj jest to mniej niż 20). Ekipa powinna liczyć te kilkanaście do 20 osób.
Karnet SSSC 5 dni - 198 euro w kasie.
Można ew. szukać minimalnych oszczędności na karnecie decydując się na 1 wybrany ośrodek, lub mniejszą liczbę ośrodków, czy karnety kupowane oddzielnie itp.

***
Dojazd 2 busikami:
1. jeden jedzie z Krakowa, przez Śląsk, w kierunku Czech, szczegóły do dogadania zależnie od zgłoszonych ludzi
2. drugi z rejonu Trójmiasta - ogólnie północna Polska - trasa do ustalenia
Wyjazd w piątek wieczór, powrót w środę po nartach - intensywnie i efektywnie

***
Szkolenie dla chętnych:
Zachęcam do nauki, doszkalania, sympatycznie, urozmiacone ćwiczeniami, ew. filmowaniem itp. - nie jest nudno ani nerwowo - narty to ma być radość :)
Przykładowo - dla tych co jeżdżą: 4 dni wspólnej jazdy/szkolenia 2-3 godz. dziennie w grupie max. 3-4 osoby, 50 euro / os. - z pewnością taniej niż w jakimkolwiek polskim ośrodku. Jeśli jeździmy to na zegarek też nie patrzę zbyt skrupulatnie ;)
Możliwe także szkolenie indywidualne.

***
Jeśli są jakieś ew. pytania - chętnie odpowiem
Zapraszam, kilka osób jest zadeklarowanych zarówno do jednego i drugiego busika.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ski-safari z Pucharem Świata w Kitzbühel - 21-25.01
PostZamieszczono: 13 sty 2012, 11:05
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Pytanko, czy w lutym będziesz coś organizował?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ski-safari z Pucharem Świata w Kitzbühel - 21-25.01
PostZamieszczono: 14 sty 2012, 16:43
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Czyli w lutym nie będzie wyjazdu?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ski-safari z Pucharem Świata w Kitzbühel - 21-25.01
PostZamieszczono: 14 sty 2012, 21:01
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
tadek49 pisze:
Pytanko, czy w lutym będziesz coś organizował?

Tak :)
tadek49 pisze:
Czyli w lutym nie będzie wyjazdu?

Nie ;) tzn. będzie - pewnie niejeden :)

Tzn. generalnie ja stale jeżdżę - ale jakoś rzeczy działy się same póki co i ekipy zbierały się "offline" - dlatego nie ma zbyt wielu śladów w necie/na forach.

To jest tak, że ja sporo improwizuję - ale z korzyścią dla wszystkich bo zwłaszcza w tym sezonie to pogoda rozdaje karty. Dlatego, owszem jest mój post o planach na Livigno ...ale w nim nie byłem :) bo nie było tam śniegu zbyt wiele (prawie wcale). Przeniosłem więc wyjazd do Austrii - głównie na Mollka - i było świetnie - co pewnie potwierdzi MichalK ;) Teraz na 3 króli dla odmiany śniegu było ...za dużo :) i w ten sposób nie trafiłem do Kitzbühel - ale za to w inne świetne miejsca jak Saalbach :)

Z drugiej strony jeden wyjazd zrodził się tylko od jednego telefonu z życzeniem od znajomego + jakieś wici - i w ten sposób w komplecie zwiedziliśmy Salzburger Sportwelt, czyli Flachau, Zauchensee itp.

Piszę to bo póki co jak dotąd byłem 5x w Alpach ...no tak wyszło ;) i z każdym bez planów, albo obok nich :)

Więc oczywiście będą następne, ale jest mi trudno powiedzieć w tym momencie gdzie i kiedy. Jakiś plan jest, ale w lutym, w ferie może być różnie z miejscami. Czasem jadę tam gdzie znajdę fajną i odpowiednią kwaterę. Do tego pogoda niejednego figla spłatała w ostatnim czasie.

Zapraszam :) najlepiej podeślij mi swojego maila - rozsyłam czasem jakieś info, trudno mi też śledzić dokładnie każde z kilku for.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki 11-18.02 Salzburger Ski-Safari - 2 warianty (ze szkoleniem)

gajowy01

12

1919

25 lut 2012, 19:47

tadek49 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Narciarski sylwester - Francja - Ski safari - apartamenty***

GandalfTravel

0

508

23 paź 2012, 17:36

GandalfTravel Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. SKI SAFARI czyli AUSTRIA W PIGUŁCE (2.03 – 11.03 2012)

SC_news

0

656

24 sty 2012, 12:08

SC_news Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group