Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 21 lis 2015, 21:34
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
tadek49 pisze:
Przepraszam że tutaj, ale nie mogłem powstrzymać się od napadu kurwicy, zawsze tak mam jak widzę napisy na flagach z barwami narodowymi.


Też nie lubię, a do tego nie znoszę faktu, że na ogół robią to paskudnie! :)
Umiem sobie wyobrazić jakąś flagę kibicowską, która ma jednocześnie napisy itp. - ale niech to będzie zrobione ładnie a nie szpetnie, byle jak, pisakiem od ręki.

tadek49 pisze:
A wracając do meritum, uważam że MB źle robi,kojarzy mi się to z żebractwem.


Uważam, że nie - zwłaszcza że crowdfunding niewiele z żebractwem ma wspólnego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Crowdfunding
Obecnie dość częsta forma zbierania funduszy na różne cele. Na ogół kojarzyło mi się to z rozmaitymi start-upami, nowymi mediami, ale można i na cel sportowy, czemu nie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 14:37
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Jakby nie patrzeć, kolejna odsłona tematu z zeszłego roku:
Zbliża się koniec maja - dosyć późno, a ja wciąż nie wiem, co dalej z karierą narciarską. Bardzo chciałbym trenować i startować do kolejnych Igrzysk Olimpijskich, jednak kłopot jest jeden - nie stać mnie na to, abym mógł robić to profesjonalnie.

Od lat wspiera mnie dużo firm, lecz koszty jakie niesie profesjonalne uprawianie narciarstwa alpejskiego są ogromne. Aktualnie trenuję przygotowując się z nadzieją na starty w przyszłym sezonie. Nadzieję tą przedłuża mój główny sponsor firma Rigips Polska , za co jestem bardzo wdzięczny. W tym sporcie bez pomocy rodzimej federacji popartej sponsoringiem dużej firmy nie jesteś w stanie zaistnieć.

W zeszłym sezonie dbałem o wszystko sam. Oprócz zawodnika byłem: kucharzem, kierowcą, osobą od logistyki, menadżerem, trenerem narciarstwa, trenerem od kondycji itp., itd… Było to bardzo eksploatujące i wyczerpujące jak okazało się pod koniec sezonu. Mimo wszystko udało mi się zdobyć punkty Pucharu Świata (których żaden Polak od 2002r nie zdobył) i Pucharu Europy. Same zdobywanie punktów jest przyjemne i daje satysfakcję za przepracowany okres, lecz moimi ambicjami i spełnieniem własnych celów jest częstsze zdobywanie punków, w nie tylko jednej konkurencji, jak również osiąganie wyższych lokat na zawodach międzynarodowych.

Móc to osiągnąć powinienem trenować, jeszcze raz trenować, jeść i spać. Wiem, że to niemożliwe, ale potrzebuje swoje obowiązki poza sportowe w jak największym stopniu ograniczyć i móc skupić się na przygotowaniach, a później startach.

Jeśli to się nie zmieni w porównaniu do poprzedniego sezonu to istnieje duże ryzyko, że skończę jeździć już w tym roku bo nie będzie miało to sensu.

Wam sponsorzy oraz kibice bardzo dziękuję za wiele lat pomocy jaką mogłem od Was otrzymać.
Rigips Polska Energoprojekt-Katowice SA ATOMIC SKIING NUTREND Audi Inter-Welm EUVIC Ortopedika Centrum Medyczne MAVIT POC division Poland PeakPerformance Cer Art Bolesławiec Przemyslaw Kral AWF Katowice Wilk Sport Team World Racing Academy - WRA Polak Potrafi
Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec..."
Informacja ze strony FB M. Bydlinskiego




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 15:01
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2010, 12:59
Posty: 382
Obrazki: 20
Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy
Imię: Jan
Dni na nartach: 35
no niestety w tym sezonie nawet nie był najlepszy w Mistrzostwach Polski
https://www.youtube.com/watch?v=Woi8OFyDW6Q




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 15:31
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Jestem na nie




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 20:22
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Jednak potwierdzają się moje przewidywania, nie tędy droga...




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Maciej Bydliński szuka wsparcia
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 21:47
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
A ja nie wiem co sadzić?!?!?? Chyba podziwiam za samozaparcie i odwagę!!!! Drugi rok z rzędu ... odwaga, pasja czy sposób na życie ... sam nie wiem??





Za ten post autor michalk otrzymał podziękowanie od gajowy01(27 maja 2016, 1:13)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group