Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kręcenie rekordów :)
PostZamieszczono: 15 paź 2015, 12:09
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 gru 2010, 10:41
Posty: 90
Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Cześć
Nic nie mam do nikogo. Zaznaczam tylko, że umiem czytać i nie trzeba mnie pouczać. Każda jazda związana z koniecznością zachowania ram czasowych jest w pewnym sensie biciem rekordu lub mierzeniem się z granicami co zresztą jasno wynika z postu kolegi. Każdy więc kto chce jakiś wynik "zrobić" musi dobijać do granic czy to szybkości zjazdu, czy intensywności czy innej ...ści więc w pewnym momencie musi się zbliżyć do granicy swoich możliwości. W normalnej jeździe wśród ludzi nie ma miejsca na taka filozofię jazdy moim zdaniem co podkreślam od lat i będę podkreślał.
Dziecięca fascynacja ilością zjazdów szybkością zjazdu, ilością godzin na stoku jest prosta drogą o zrobienia sobie lub komuś innemu kuku.
Podziwiam na przykład chłopaków startujących w Gardenissimie czy innych wytrzymałościowo-szybkościowych zawodach inni są dla mnie śmieszni i potencjalnie niebezpieczni.
Wszystko w temacie.
Pozdrowienia
PS
Marcin dzięki za zaproszenie ale niestety jedziemy z dziećmi na zawody na Litwę. Może innym razem.





Za ten post autor mitek otrzymał podziękowania - 3 jabol(15 paź 2015, 20:38), mareknot(16 paź 2015, 11:50), misal(15 paź 2015, 18:23)
Ocena:25%
 
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group