Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Skimania – jak się promować?

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 ... 5, 6, 7 ]

narciarz70

97

10329

17 gru 2012, 22:11

misal Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Skimania na Fejsie :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

misal

24

7128

05 lis 2014, 23:21

gajowy01 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Maskotka Skimania.com.pl

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Raceman

29

3417

29 maja 2011, 16:28

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Skimania a Facebook

Raceman

0

958

09 gru 2010, 23:31

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Porządek na skimania.com.pl

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

narciarz70

23

2897

19 paź 2011, 19:57

Adrian Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 03 sty 2012, 23:39
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Facebook będzie i nie dlatego że chcę komuś zrobić na złość , poprostu na szanujących się stronach jest i już.
Z lewej strony to trzeba grzebać w kodzie tej wtyczki a nie wiem jakie są konsekwence w zmianach tego kodu bo poprostu nie jest nasz.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 11:29
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Raceman pisze:
Facebook będzie i nie dlatego że chcę komuś zrobić na złość , poprostu na szanujących się stronach jest i już.
Z lewej strony to trzeba grzebać w kodzie tej wtyczki a nie wiem jakie są konsekwence w zmianach tego kodu bo poprostu nie jest nasz.




Marcin nikt nie neguje tego, że on tu jest tylko formę wyświetlania go mnie osobiście irytuje ta wtyczka wszędzie gdzie jest nie tylko na tym forum wystarczyłby ten przycisk na górze co jest.

Pozdrawiam

Ps. wczoraj nie miałem tej zakładki niewiadomo dlaczego czym się chwaliłem na forum a dzisiaj już jest :cry:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 14:29
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Raceman pisze:
Facebook będzie i nie dlatego że chcę komuś zrobić na złość , poprostu na szanujących się stronach jest i już.
Z lewej strony to trzeba grzebać w kodzie tej wtyczki a nie wiem jakie są konsekwence w zmianach tego kodu bo poprostu nie jest nasz.



"Władza zawsze ma rację".
Tylko rację tworzą forowicze.
Co Ci po wtyczce do F jak nikt tam się nie wpisze bo go to będzie irytować.
Jak ktoś chce to znajdzie a jak nie chce to nawet jak mu wsuniesz na siłę do gardła to albo wypluje albo się tym udusi.

PS. Poczułem się urażony tą znieczulicą bo ważniejszy F od forowiczów!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 18:00
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
1970 pisze:
... Poczułem się urażony tą znieczulicą bo ważniejszy F od forowiczów!


Robert,

wyluzuj chłopie.

Większy problem to pogoda i miejsce na zjazd.


pzdr


misal





Za ten post autor misal otrzymał podziękowanie od mareknot(04 sty 2012, 18:10)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 20:24
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
misal pisze:
1970 pisze:
... Poczułem się urażony tą znieczulicą bo ważniejszy F od forowiczów!


Robert,

wyluzuj chłopie.

Większy problem to pogoda i miejsce na zjazd.


pzdr


misal



Bo niby dla czego mam wyluzować?
Ja to zrozumiałem jednoznacznie.
Jak się nie podoba to wynocha.
Dla mnie jest to duży problem bo mi przeszkadza w normalnym poruszaniu się po forum.
Z tego co doczytałem to nie jestem sam z tym problemem.
Dla mnie facebook to nie wyrocznia życiowa ani oglądalności czy popularności tylko forowicze biorący czynny udział w dyskusji na forum.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 21:30
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2011, 14:03
Posty: 1186
Obrazki: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 463 razy
Otrzymał podziękowań: 311 razy
Imię: Marek
Dni na nartach: 19
Dla mnie jest coś dziwnego w tym, że nie można czegoś co się wsadziło na jedną stronę przenieść na drugą, tym bardziej że się to robiło samemu. Oczywiście, mam na myśli informatyka. Rozumiem, że Marcin się wykosztował na forum, ale to można jakoś zrekompensować przez dobrowolną, niewymuszaną i spontaniczną daninę. :lol:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 21:43
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Robert, sorry ale w pierwszym poście w tym wątku pisałeś o zżeraniu Twojej kasy.

Zaproponowałem Tobie jakieś rozwiązanie, ale argumentem na nie było, że kolor w logo operatora nie taki, że zasięg ch..owy. O T-mobile się nie wypowiadałeś, tylko okazało się, że ktoś za Ciebie decyduje z czego masz korzystać.

Teraz dyskusja znowu idzie w kierunku, że nie podoba się Tobie nowa makieta forum, że fejs niepotrzebny.

Tutaj akurat się nie zgodzę, bo klikając lajki na fejsie informację o forum dostarczamy znajomym, znajomym znajomych itd, nawet tym którzy nie zarejestrowali się tutaj. Informacja się rozchodzi i wpływa na popularność forum.

Co do makiety, to nie zadowolisz wszystkich. Było gadania, że ikonki U-buntu, ze kolory nie takie, że nie ma takiej czy innej funkcjonalności.

Raceman się spiął, zatrudnił firmę z branży, wybecelował jakąś kasę i mamy nowy kształt forum. Powiedziałeś, że się nie podoba, bo marmury, boazeria itp, itd. OK masz do tego prawo. Powtarzanie tego w kółko staje się nudne.

Ja też jak przeglądam forum na telefonie (taka stara Nokia 9300) mam kłopoty. Pracując w tej branży wiem, że przystosowanie forum do urządzeń mobilnych może być kosztowne. Nie wymagajmy od Race'a aby znowu wydawał jakąś kasę, chyba, że masz info, że kumulacja w Totka padła w Pawłowicach.

Masz portal, który redagujesz i bardzo fajnie.

Zgłosiłem Tobie w marcu uwagę, na temat możliwości formatowania artykułów które się samemu wstawia.
Tekst bez formatu, tak jak przetworzyłeś mój artykuł, był nieczytabilny. Rozmawiałem z Tobą w tej sprawie i nie dostałem informacji zwrotnej, czy to już jest poprawione.

Musisz także pogodzić się z tym, że bawiąc się w dziennikarza (a czymś takim jest prowadzenie portalu) musisz uważać na teksty które umieszczasz. Ewidentne skuchy (także ortograficzne) wywołują uśmiech u czytających i podważają zaufanie do podających informacje.

Nie obrażaj się więc, że na forum skomentowałem link który zapodałeś w poście w innym wątku i nie pisz, że powinienem Tobie to wysłać na PW. Nie jestem zwolennikiem szeptanej wymiany informacji. Jesteśmy tu we własnym gronie, miałem przyjemność poznać Ciebie osobiście w Kielcach na targach. Nie dajmy się więc zwariować.


pzdr

misal





Za ten post autor misal otrzymał podziękowanie od tadek49(05 sty 2012, 10:23)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 22:11
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
misal pisze:
Robert, sorry ale w pierwszym poście w tym wątku pisałeś o zżeraniu Twojej kasy.

Zaproponowałem Tobie jakieś rozwiązanie, ale argumentem na nie było, że kolor w logo operatora nie taki, że zasięg ch..owy. O T-mobile się nie wypowiadałeś, tylko okazało się, że ktoś za Ciebie decyduje z czego masz korzystać.

Teraz dyskusja znowu idzie w kierunku, że nie podoba się Tobie nowa makieta forum, że fejs niepotrzebny.

Tutaj akurat się nie zgodzę, bo klikając lajki na fejsie informację o forum dostarczamy znajomym, znajomym znajomych itd, nawet tym którzy nie zarejestrowali się tutaj. Informacja się rozchodzi i wpływa na popularność forum.

Co do makiety, to nie zadowolisz wszystkich. Było gadania, że ikonki U-buntu, ze kolory nie takie, że nie ma takiej czy innej funkcjonalności.

Raceman się spiął, zatrudnił firmę z branży, wybecelował jakąś kasę i mamy nowy kształt forum. Powiedziałeś, że się nie podoba, bo marmury, boazeria itp, itd. OK masz do tego prawo. Powtarzanie tego w kółko staje się nudne.

Ja też jak przeglądam forum na telefonie (taka stara Nokia 9300) mam kłopoty. Pracując w tej branży wiem, że przystosowanie forum do urządzeń mobilnych może być kosztowne. Nie wymagajmy od Race'a aby znowu wydawał jakąś kasę, chyba, że masz info, że kumulacja w Totka padła w Pawłowicach.

Masz portal, który redagujesz i bardzo fajnie.

Zgłosiłem Tobie w marcu uwagę, na temat możliwości formatowania artykułów które się samemu wstawia.
Tekst bez formatu, tak jak przetworzyłeś mój artykuł, był nieczytabilny. Rozmawiałem z Tobą w tej sprawie i nie dostałem informacji zwrotnej, czy to już jest poprawione.

Musisz także pogodzić się z tym, że bawiąc się w dziennikarza (a czymś takim jest prowadzenie portalu) musisz uważać na teksty które umieszczasz. Ewidentne skuchy (także ortograficzne) wywołują uśmiech u czytających i podważają zaufanie do podających informacje.

Nie obrażaj się więc, że na forum skomentowałem link który zapodałeś w poście w innym wątku i nie pisz, że powinienem Tobie to wysłać na PW. Nie jestem zwolennikiem szeptanej wymiany informacji. Jesteśmy tu we własnym gronie, miałem przyjemność poznać Ciebie osobiście w Kielcach na targach. Nie dajmy się więc zwariować.


pzdr

misal



Kasę mi zżera i tyle.
Twoje rozwiązania są nie do zaakceptowania bo nie ja płacę rachunki za telefon tylko szef i tyle mam do gadania w tym temacie.
Klikanie mnie na facebook nie interesuje bo nie jest miernikiem niczego oprócz klikania. I można sobie klikać do woli jak nie będzie ciekawej treści na forum to tylko klawiatura się wytrze od tego klikania.
Nie jestem dziennikarzem i ich nie piszę i nie ja wstawiam artykuły tylko akceptuje administrator.
Twoje uwagi zakodowałem dosłownie i temat zostanie mam nadzieję rozwiązany jeżeli łaskawie osoba która ma ten problem rozwiązać go w końcu rozwiąże.
Ja niestety nie mam takich umiejętności i jestem zdany na łaskę ludzi z branży IT a oni mają zawsze czas bo dla nich czas jest nie mierzalny.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 23:17
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Panowie, więc tak:
- wtyczka do fejsa będzie po lewej stronie wg Waszych sugestii i ma być zrobione to w najbliższym czasie,
- wersja na telefony mobilne także będzie ale będzie w przyszłym miesiącu

Wszystkich Was proszę o cierpliwość bo na prawdę mam zapięte że nie wiem gdzie ręce wsadzić.
Dziękuję za wyrozumiałość a teraz idę Migowi zrobić nartki.





Za ten post autor Raceman otrzymał podziękowanie od tadek49(05 sty 2012, 10:23)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 23:17
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
mareknot pisze:
...dobrowolną, niewymuszaną i spontaniczną daninę. :lol:


Jestem biernym czytającym forum lotnictwo.net.pl

Już raz tutaj dawałem przykład działań moderatorskich których tam byłem świadkiem

Kilka dni temu dostałem od nich takiego maila:

Cytuj:

Wspieraj rozwój serwisu lotnictwo.net.pl

Drodzy forumowicze.
Od prawie 6 lat dostarczamy Wam forum internetowe lotnictwo.net.pl. Ponad rok temu uruchomiliśmy galerię zdjęć lotniczych, która z dnia na dzień rośnie w siłę. Od początku robimy to sami, bez reklam, bez innego wsparcia finansowego. Jedyny dochód jaki się pojawił to sprzedaż kart i gadżetów forumowych. Niestety to nie przynosi zysków, ponieważ zainwestowane środki w asortyment na chwilę obecną przewyższają korzyści, które możemy uzyskać z dystrybucji wspomnianych materiałów. Charytatywnie wspierają nas moderatorzy i screenerzy. Jest fajnie, jest hobbystycznie. Jest też drogo.....

Od początku zainicjowania serwisu, wydaliśmy na jego utrzymanie ponad 20 tys zł. Liczyliśmy, że uda się zarobić na koszty, ale niestety tak nie jest.

Serwis się rozwija, przybywa nowych użytkowników a wraz z nimi kosztów. Nasz serwer hostowany we Francji, pomimo jego całkiem dobrej konfiguracji, nie starcza do obsłużenia jednocześnie 1800 osób online, a takie sytuacje coraz częściej się pojawiają.

Dziś podjęliśmy dla nas trudną decyzję. Musimy zainwestować w serwis kolejne pieniądze. Zamówiliśmy nowy serwer i zamierzamy zakupić oprogramowanie, które przyspieszy operacje wykonywane na tej maszynie.

Koszt tych aplikacji to 799 USD (~2680 PLN). Aktualny koszt utrzymania serwera to 549 zł/m-c.

Stoimy przed wyborem. Sprzedać pola reklamowe i zaśmiecić serwis banerami, reklamami z google, czy poprosić Was o wsparcie i wykup cegiełki w formie sztabki pod Waszym nickiem.

Kwota darowizny waha się od 5 do 100 zł. Realizowana jest przez system PayPal za pomocą karty płatniczej lub danych konta PayPal.

Codziennie odwiedzają nas tysiące osób. Jeśli jakaś część z nich, da od siebie chociaż 5 zł/m-c, to uda się nam utrzymać i dalej rozwijać serwis.

Donacja nie jest obowiązkowa. Jeśli jednak uznasz, że jesteśmy warci rozwoju, a Ty chcesz mieć w nim udział to wesprzyj serwis lotnictwo.net.pl klikając na:


WSPIERAJ - Twoje forum lotnictwa lotnictwo.net.pl


Jeśli nie masz możliwości wesprzeć nas przez system PayPal, a nadal masz na to ochotę, to możesz dokonać wsparcia przez wykup rangi sztabki. Aby to zrobić, kliknij na ten adres (http://lotnictwo.net.pl/sms.php) i podążaj zgodnie z instrukcjami o kodzie AP.D19.

Dziękujemy za Twój czas i wsparcie naszego serwisu.
Administracja lotnictwo.net.pl

p.s. po zarejestrowaniu dotacji przez system PayPal użytkownik otrzyma za wsparcie na okres jednego miesiąca (lub czasu dotacji) rangę specjalną ze sztabkami złota

p.s.2 dotowanie serwisu nie jest równoznaczne z otrzymaniem immunitetu pozwalającego pomijać zasady regulaminu

p.s.3 dołożymy wszelkich starań aby nie było konieczności wpuszczania reklamodawców. Nie możemy jednak zagwarantować, że uda się to obronić.



Mailing wysłany zgodnie z zasadami regulaminu serwisu lotnictwo.net.pl
Do chwili wysyłki mailingu, uzbieraliśmy: 2030 zł z 2900 zł. Pozostało niewiele. Dziękujemy wszystkim za wsparcie serwisu.




Ku rozwadze, skąd brać środki na utrzymanie serwisu, bez sprzedaży powierzchni reklamowej.

pzdr

misal





Za ten post autor misal otrzymał podziękowania - 3 mareknot(04 sty 2012, 23:31), Raceman(04 sty 2012, 23:20), tadek49(05 sty 2012, 10:22)
Ocena:25%
 
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 23:30
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
misal pisze:
skąd brać środki na utrzymanie serwisu, bez sprzedaży powierzchni reklamowej.

Pytanie czy nie można zostać na przykład OPP?
W moim mieście rodzinnym kluby górskie, żeglarskie i różne tego typu instytucje zostały OPP. Nie dość, że coś z 1% uzbierają, to czasami jeszcze jakiś grant z miasta na kiełbasę ogniskową dostaną.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 23:34
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2011, 14:03
Posty: 1186
Obrazki: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 463 razy
Otrzymał podziękowań: 311 razy
Imię: Marek
Dni na nartach: 19
Teoretycznie jest to możliwe, jak masz ochotę w to się bawić, to tu masz trochę na ten temat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacj ... ublicznego
chyba wystarczy Ci. :roll:
a jak mało, to tu masz dokładniej:
http://bip.um.szczecin.pl/umszczecinbip ... _50082.asp




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 05 sty 2012, 10:09
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
1. Decyzja o stworzeniu forum skimania była niezależna i wolna od jakichkolwiek nacisków ze strony osób trzecich.
2. Nikt nie kazała a przynajmniej moja pamięć nie zapisała takiej informacji, żeby Raceman miał stworzyć forum na nowej platformie.
3. Stare forum mojej osobie odpowiadało. Było lekkie i proste w użytkowaniu w miarę szybko się ładowało i nie zżerało mi tak pakietu internetowego jak to nowe.
Uwagi miałem tylko do przygnębiającego tła i z tego co pamiętam nie tylko ja.
4.Skoro zdecydował się na stworzenie nowego projektu forum to musiał się liczyć z ponoszonymi z tego tytułu kosztami.
5.Trudno wyświetlać ciekawe filmy w telewizji skoro nie płaci się abonamentu.
6.Trudno płacić abonament skoro to prywatna telewizja.
7.Prywatna telewizja zarabia na reklamach i mi to nie przeszkadza pod warunkiem, że nie zasuwają mi po ekranie w trakcie czytania.
8.Nowe forum dla mnie jest gorsze bo od strony grafiki nic się nie zmieniło, od strony użytkowania nieznacznie poprawiło bo mogę podziękować innym forowiczą a to co najważniejsze więcej mnie kosztuje.
9.Wersja na telefon również nie rozwiąże mojego problemu bo rzadko czytam forum za pomocą samego aparatu. Telefon służy mi do połączenia lapa z internetem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 05 sty 2012, 10:28
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Do 1970

jak to mówią, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Nie wiem jaki masz cel w podgrzewaniu tego tematu, ale pisząc te swoje żale wzbudzasz coraz większa niechęć do Twojej osoby.

I jeszcze jedno, nie kala się własnego gniazda.





Za ten post autor tadek49 otrzymał podziękowania - 2 mareknot(05 sty 2012, 11:34), Raceman(05 sty 2012, 10:59)
Ocena:16.67%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Jak skimania zżera moją kasę.
PostZamieszczono: 05 sty 2012, 11:16
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Robert zacytuję część opisu naszego Pana informatyka, dotyczącego mobilnej wersji forum:

"Oczywiście to będzie wersja szablonu forum specjalnie zmodyfikowana dla potrzeb mobilnego internetu.
Szablon bardzo zoptymalizowany i ubogi graficznie o jakiekolwiek elementy graficzne. Wszystko dobierane na podstawie kolorów (brak plików graficznych) co przyniesie dla użytkowników mobilnych bardzo oszczędność transferu danych itp. Szablon będzie do wyboru na stronie głównej forum. Np. użytkownik XXX wchodzi na stronę forum z mobilnego Internetu, wybiera szablon dla siebie w wersji GSM i korzysta z forum."

Wiem że wszystkim się nie dogodzi , ale myślę że na pewno nie będzie ta wersja aż tak pamięciożerna.
Panowie proszę wszystkich o odrobinę dobrej woli oraz zrozumienia, nie zaczynajmy Nowego Roku od przepychanek.

PS. Robert dzwoniłem do Ciebie oraz esemesowałem właśnie w tej sprawie oraz nart.





Za ten post autor Raceman otrzymał podziękowania - 3 mareknot(05 sty 2012, 11:34), Piotr_67(05 sty 2012, 12:23), tadek49(05 sty 2012, 12:40)
Ocena:25%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Skimania – jak się promować?

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 ... 5, 6, 7 ]

narciarz70

97

10329

17 gru 2012, 22:11

misal Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Skimania na Fejsie :)

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

misal

24

7128

05 lis 2014, 23:21

gajowy01 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Maskotka Skimania.com.pl

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Raceman

29

3417

29 maja 2011, 16:28

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Skimania a Facebook

Raceman

0

958

09 gru 2010, 23:31

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Porządek na skimania.com.pl

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

narciarz70

23

2897

19 paź 2011, 19:57

Adrian Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group