Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Serwis Nart z dowozem do domu! Warszawa

serwis_nart_dowoz

2

1007

04 sty 2013, 16:45

serwis_nart_dowoz Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Darmowy serwis nart - w Mikołowie 4 i 5 listopada

kaja45

1

819

04 lis 2011, 16:48

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Garażowe szkolenie z serwisowania nart 21 01 2011

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4 ]

Raceman

57

5831

05 lut 2011, 19:21

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. III Tyskie Warsztaty Serwisowe

kaja45

0

3331

05 lis 2015, 9:39

kaja45 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. II Tyskie Warsztaty Serwisowe - 15.11.2014

kaja45

2

3610

17 lis 2014, 20:02

kaja45 Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od początku
PostZamieszczono: 10 lis 2011, 15:39
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:57
Posty: 133
Lokalizacja: Tychy
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy
Imię: Jacek
Dni na nartach: 30
Witam ponownie, razem z Piotrem i Robertem z AJS Grupa zapraszam wszystkich chętnych na I Warsztaty Szkoleniowe poświęcone serwisowi nart, powiązane z pokazem kolekcji nart: Duel, Kessler, Kneissl, zbroi i ochraniaczy Forcefield, odzieży Sisx zorganizowane przez firmy Remtech (sklep Remsport) i AJS Grupa (dystrybutora wymienionych wcześniej kolekcji).

Warsztaty odbędą się w dniu 26 listopada o godz. 12:00 w siedzibie AJS Grupa w Katowicach przy ul. Tunelowej 57, wstęp wolny

więcej o szkoleniu http://www.nartyserwis.pl/warsztaty-szk ... nowboardow




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od począ
PostZamieszczono: 26 lis 2011, 17:05
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Jacek, dzięks, świetnie przekazałeś wszystkim niuanse z ręcznego przygotowania dech.
Warto naprawdę było wpaść. I spotkałem także skimaniaka Grzesia67 , pozdrówka Grześ.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od począ
PostZamieszczono: 27 lis 2011, 0:09
Offline

Rejestracja: 18 sty 2011, 13:39
Posty: 43
Obrazki: 4
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Dziękuję kaja45 za profesjonalnie zorganizowane szkolenie ,pozdrowienia dla Marcina.
Szkoda że ominęło mnie szkolenie garażowe - akurat w tym dniu jechałem w Alpy.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od począ
PostZamieszczono: 27 lis 2011, 11:11
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:57
Posty: 133
Lokalizacja: Tychy
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy
Imię: Jacek
Dni na nartach: 30
No i po pierwszych warsztatach, chciałem wszystkim przybyłym podziękować za stawiennictwo, szkoda, że ten czas tak szybko płynął, bo wiele rzeczy przekazałem (z natury jestem gadułą), a trochę mniej pokazałem, mam nadzieję, że mi wybaczycie, no i nie dopuściłem Piotra do głosu, ale to się zmieni, dlatego już teraz zapraszam na II Warsztaty, które odbędą się w Mikołowie w siedzibie firmy Greenland dla odmiany (z Piotrem i Robertem ustalę następny termin jeżeli będą chcieli zorganizować ponownie szkolenie), czas jeszcze ustalimy, troszkę zmienimy układ tzn. poświęcimy się jednemu zagadnieniu np. smarowaniu nart na gorąco, później będzie edycja z ostrzeniem itd.





Za ten post autor kaja45 otrzymał podziękowanie od Raceman(27 lis 2011, 11:37)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od począ
PostZamieszczono: 27 lis 2011, 16:03
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
kaja45 pisze:
No i po pierwszych warsztatach, chciałem wszystkim przybyłym podziękować za stawiennictwo, szkoda, że ten czas tak szybko płynął, bo wiele rzeczy przekazałem (z natury jestem gadułą), a trochę mniej pokazałem, mam nadzieję, że mi wybaczycie, no i nie dopuściłem Piotra do głosu, ale to się zmieni, dlatego już teraz zapraszam na II Warsztaty, które odbędą się w Mikołowie w siedzibie firmy Greenland dla odmiany (z Piotrem i Robertem ustalę następny termin jeżeli będą chcieli zorganizować ponownie szkolenie), czas jeszcze ustalimy, troszkę zmienimy układ tzn. poświęcimy się jednemu zagadnieniu np. smarowaniu nart na gorąco, później będzie edycja z ostrzeniem itd.


Dzięki za pomysł i inicjatywę. Wcześniej przegapiłem ale może następnym się zainteresuję :)

Nieśmiało zasugeruję rozważenie organizację gdzieś w Krakowie, lub bliskich okolicach - było by to miejsce łatwo dostępne zarówno z okolic Śląska jak gdzieś bardziej ze wschodu - Tarnów, Rzeszów itp. a także z północy, np. z Kielc :)
Tak, samolubnie przyznaję, że oczywiście super byłoby gdybym miał je na miejscu ;) :)

...no cóż, chyba uważam że Kraków to pępek świata ale logistycznie jest korzystnie położony ;) :) :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Warsztaty szkoleniowe Katowice 2011-serwis nart od począ
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 22:43
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
ja niestety nie mogłem uczestniczyć w szkoleniu , ale za to dzisiaj miałem okazję poznać Jacka (Kaja45) osobiście :) , przy okazji zakupu kilku narzędzi do warsztatu . Trochę pogadaliśmy o serwisowaniu nart . Widać ,że Jacek ma praktyczne i fachowe podejście do tego tematu ,bez wciskania tzw. kitu ;) . Jak tylko będzie czas , to postaram się być na następnym warsztatach.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Serwis Nart z dowozem do domu! Warszawa

serwis_nart_dowoz

2

1007

04 sty 2013, 16:45

serwis_nart_dowoz Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Darmowy serwis nart - w Mikołowie 4 i 5 listopada

kaja45

1

819

04 lis 2011, 16:48

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Garażowe szkolenie z serwisowania nart 21 01 2011

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3, 4 ]

Raceman

57

5831

05 lut 2011, 19:21

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. III Tyskie Warsztaty Serwisowe

kaja45

0

3331

05 lis 2015, 9:39

kaja45 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. II Tyskie Warsztaty Serwisowe - 15.11.2014

kaja45

2

3610

17 lis 2014, 20:02

kaja45 Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group