Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 0:36
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
cześć
miał ktoś z Was doświadczenia z tą platformą sprzedażową: http://www.ioffer.com ?
można tam wynaleźć bardzo ciekawe rzeczy ( odzież outdoor i narciarska ) w baaardzo przyzwoitych cenach
pozdro





Za ten post autor aklim otrzymał podziękowanie od gajowy01(23 sie 2012, 0:54)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 0:56
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
aklim pisze:
cześć
miał ktoś z Was doświadczenia z tą platformą sprzedażową: http://www.ioffer.com ?
można tam wynaleźć bardzo ciekawe rzeczy ( odzież outdoor i narciarska ) w baaardzo przyzwoitych cenach
pozdro


Nie mam żadnych doświadczeń, pierwszy raz to widzę, ale wygląda obiecująco.
Tu i tam aż mi lekki gul skoczył ;) Trzeba by się temu przyglądnąć dokładniej, sprawdzić jak to działa, wysyłka, płatność, ...stopień ryzyka?

...kto pierwszy? :)

UPDATE:
...nie wszystko złoto co się świeci - tak się przyglądam i to byłoby zbyt pięknie.
Trudno mi uwierzyć w nową kurtkę Spyder za 72 dolce z wysyłką - 250 zł?
Do tego przypominam sobie taką stronę w necie (teraz nie znajdę), gdzie było mnóstwo ciuchów, m.in. Spyder i NTF, bodaj 30 dolców sztuka - oczywiście w hurcie, oczywiście z małych żółtych rączek :/

Komentuję to na co trafiłem: szukałem spodni, trafiłem na kurtki - sprzedawca ma pełny asortyment, mnóstwo kolorów za śmieszne ceny, no nie bardzo.... wg mnie to raczej podróby, co nie zmienia faktu że niektóre rzeczy można ew. rozważyć - niekoniecznie te "techniczne".




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 12:06
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
właśnie ceny - są czasem żenująco niskie ;) , stąd pewna obawa ,że są to podróbki . Z drugiej strony większość sprzedawców podaje numery katalogowe produktów , więc to nie są ciuchy typu SPIDER no name .
Na stronę "wpadłem" wczoraj też trochę przypadkowo , ale jak zobaczyłem co tam jest i w jakich cenach , to też mi gula letko skoczyła :lol:
w każdym razie temat do przemyślenia.....




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 12:19
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
gdzie to wszystko widzicie?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 14:04
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
tadek49 pisze:
gdzie to wszystko widzicie?

Np. tu:
http://www.ioffer.com/i/brand-spyder-me ... -157048123

O tym sprzedawcy wcześniej pisałem:
http://www.ioffer.com/selling/qwer1183
ja raczej nie mam złudzeń - skośnoocy modele, dziwne krzaczki na fotkach ...małe żółte rączki to robiły ;)
Ale z drugiej strony jak trafię spodnie które mi spasują na oko, za 50 dolców - to wezmę, nawet podróbę - przetestuję :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 19:16
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2011, 14:03
Posty: 1186
Obrazki: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 463 razy
Otrzymał podziękowań: 311 razy
Imię: Marek
Dni na nartach: 19
No chłopaki, ale stronkę wyczailiście. Same super, super produkty, jak to oceniła moja córa stylistka. Jak któregoś żona choruje na buty Loubuitena, to jak nic kupować, może Spaidera spodnie dodadzą free.
A tak na serio, to moja kurtka Killiego, kupiona u nas w sklepie firmowym, za cenę ze stronki omawianej, tylko trzeba dociepać jeszcze zero przed przecinkiem, też była dziargana małymi żóltymi rączkami, ale jeździłem w niej tylko jeden sezon i poszła do wymiany, bo kołnierz skórkowy czarny zaczął puszczać na materiał czerwony i wiecie co było. Jak reklamowałem u Killiego to mi odpisali, że mieli złą skórę i wymienili na inna kurtkę, ale już bez skóry.
Weźcie na luz, za towar dobrej klasy, trzeba zapłacić dobrą cenę. Za długo już żyję na tym świecie.
Sorrki! :cry:





Za ten post autor mareknot otrzymał podziękowanie od tadek49(23 sie 2012, 19:55)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: iOffer
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 21:09
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Tutaj macie cytat
Cytuj:
Cytat
Witajcie Ja zamawiałam na ioffer.com więc torszkę opowiem o tym Co do bezpieczeństwa to wydaje mi się ze paypal jest w tym skuteczny... wiele razy robiłam różne zamówienia przez paypal i nigdy nikt mnie nie oszukał
Więc tak, kupowałam baletki "chanel" i 5 par okularów "ray ban" i w całości zapłaciłam 110usd ( przy czym później każdą parę okularów sprzedałam na allegro.p za 200zł)
Sama przesyłka była ekspresowa za pośrednictwem EMS. Od razu po wpłacie wysyłany jest numer przesyłki, która można cały czas śledzić na stronie ems. Ogólnie przesyłka z Chin do Polski szła około 3 dni. W Polsce przesyłka została zatrzymana w urzędzie celnym, z racji tego iż sprzedający zaniżył wartość przesyłki licząc na to, że ominę koszty dodatkowych opłat (vat). W następny dzień gdy przesyła została zatrzymana przyszedł do mnie list, żebym wsysała jakiś dokument świadczący o rzeczywistej wartości przesyłki. Tak więc wydrukowałam fakturę, która jest dostępna na stornie ioffer.com gdzie wszystko jasno jest wyjaśnione. W liście z urzędu celnego proszono o wysłanie listem bądź faxem faktury, ale ja postanowiłam odebrać przesyłkę osobiście, aby skrócić czas czekania ( strasznie się obijają w urzędzie celnym z tego co czytałam), a że miałam blisko (jestem z Rybnika, a urząd jest w Zabrzu) pojechałam, pokazałam fakturę i wszystko było ok, tylko urzędnik zapytał się mnie czy wiem, że kupuję podróbki, ja jako, że jestem blondynką udawałam, że nie mam pojęcia (hahahah). Zapłaciłam 22% vatu i odebrałam przesyłkę. A towar....dla mnie super i to za taka cenę...baletki w pudelku z dokumentami, a okulary to już wogóle, etui, metki, ściereczki, breloczki, a same w sobie tez byly super wykonane. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, zawsze można negocjować ceny. Mój brat też zamawiałam kilka rzeczy z tej strony i również był zadowolony. Chętnie zoorganizowałbym zamówinie, ale niestety moją kartą do bankomatu, nie można płacić bezpośrednio na paypal, i przelewanie pieniędzy z mojego konta na paypal troszkę trwa i co to ma za sens, skoro płacę dużo droższą przesyłkę ems'em a i tak cala transakcja przedłuża się o czasami nawet 5 dni. Jak macie jakies pytanie co do zakupów tam to piszcie A i jak by coś to tez jestem chętna na zamówienie


Na marginesie robiłem juz zakupy z Chin na Alledrogo i to co pisze kobita jest prawdą też musiałem VAT i i parę oświadczeń podpisać że nie będę dalej odsprzedawał itd. czekałem 2 tygodnie na przesyłkę wszytko załatwiła za mnie firma kurierska ja tylko im wysłałem na maila potrzebne skany dokumentów i cały czas trzeba się modlić żeby jeszcze cła nie dorzucili bo wtedy już nie jest tak tanio.

Co do towaru to :lol: :lol: :lol: totalna podróba zresztą popatrzcie na zakładkę komputery pamięci flasch 256GB za 60 zł i jeszcze na tle logo Kingstona tyle tylko że takiej pamięci ta firma nie puściła na rynek.

pozdrawiam





Za ten post autor nurek1974 otrzymał podziękowania - 2 gajowy01(23 sie 2012, 21:43), mareknot(23 sie 2012, 22:31)
Ocena:16.67%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group