Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Czy Franciszek Smuda powinien pozostać dalej trenerem kadry
1. Powinien pozostać i dalej trenować Kadrę Narodową. 53%  53%  [ 9 ]
2. Nie wyszliśmy z grupy więc powinien odejść. 24%  24%  [ 4 ]
3. Jest mi to obojętne kto trenuje naszą drużynę. 24%  24%  [ 4 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozostać?
PostZamieszczono: 17 cze 2012, 12:20
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Głosujmy i zaznaczajmy !
Po meczu Czechy -Polska nasz trener kadry narodowej ogłosił że odchodzi a jakie jest Twoje zdanie na ten temat?




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 17 cze 2012, 17:49
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Powinna być jeszcze jedna opcja, łatwiejszy byłby wybór:

Czy powinien był zostać trenerem.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 17 cze 2012, 23:02
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Bez przesady ;)

Według mnie, to mimo całego szacunku dla niego sprzed prawie 40 lat, to Grzegorz Lato musi odejść :D


pzdr

misal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 18 cze 2012, 12:13
Offline

Rejestracja: 03 sty 2011, 21:48
Posty: 153
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Wg. mnie Smuda był najlepszym trenerem od kilkunastu lat! Najprościej rzecz ujmując z gówna stworzył coś. Wybrał najlepszych możliwych zawodników. Stworzył z nich drużynę, a nie zbiór indywidualności! Efekt jego pracy mogliśmy oglądać w każdym meczu. Mecz z Grecją. Pierwsza połowa aż zaniemówiłem obserwując grę 65-tej drużyny świata! Druga połowa to powolna śmierć w 100% wilgotności.
Mecz z Rosją: Każdy skazywał nas na porażkę, a my spokojnie graliśmy swoje, oszczędzaliśmy siły. Wprowadzenie Mierzejewskiego pod koniec meczu również było strzałem w dziesiątkę. Zmęczeni rosjanie nie mogli go zatrzymać w środku pola
Mecz z Czechami: Po prostu zabrakło szczęścia. Zmiana trzech pomocników właściwie nic nie wniosła, a ich niecelne podania raczej tylko pomogły Czechom.
Taktyka w każdym meczu była w 100% trafna. Ostatni mecz zagraliśmy na tyle na ile przeciwnik pozwalał. Zagraliśmy defensywnie i dobrze. Wszyscy "eksperci" stwierdzili że powinniśmy byli zargać ofensywnie, ale żnając życie gdybyśmy przegrali 3:0 to ci sami eksperci mówili by że powinniśmy byli zagrać defensywnie.

Podsumowując: Trener Smuda jest człowiekiem czynu a nie słowa. Całym sercem oddaje się drużynie. Może nie jest tak medialny jak np. Engel który był najgorszym trenerem jakiego pamiętam, a który przez swoją medialność nie wiedzieć czemu jest taki szanowany i zapraszany jako ekspert.
Smuda powinien kończyć to co zaczął. Drużyna którą stworzył bez problemu poradzi sobie w eliminacjach do mundialu ;)

Panie Trenerze, dziękuję za nadzieję, za walkę i za dumę której już dawno nie odczuwałem obserwując Naszą reprezentację ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 18 cze 2012, 15:59
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
Franc
wg mnie ten Smuda to ani taki dobry , ani pewnie też taki zły. Myślę , że cała ta historia trochę go przerosła . Co innego deklarował jak obejmował drużynę ( miała grac z polotem , do przodu ) , a co innego pokazał na ME. Zawodników mamy jakich mamy , z piasku bicza nie ukręcisz , więc po co takie farmazony Franek opowiadał ? Może trzeba było od razu ustawiać drużynę z trójką defensywnych pomocników i szlifować takie ustawienie w każdym meczu kontrolnym . Mecze jak mecze , były w nich lepsze i gorsze momenty ,natomiast jednego nie potrafię zrozumieć , dlaczego w spotkaniu z Czechami , gdzie interesowało nas TYLKO zwycięstwo , wychodzimy w ustawieniu mocno defensywnym , dlaczego trener wpuszcza na boisko zardzewiałego od siedzenia na ławce Brożka ,zamiast np. młodego , gniewnego Wolskiego ???
Ty uważasz , że to była słuszna koncepcja , a ja myślę , że to była raczej antykoncepcja .
A tak generalnie to mi lotto czy Smuda zostanie , czy też zastąpi go ktoś inny




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 18 cze 2012, 20:36
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
Wystarczyło mi, jak go zobaczyłem na konferencji prasowej przed meczem z Rosją. Pieprzył takie farmazony w swoim, tylko dla niego zrozumiałym języku:
- nie spał w nocy, przeżywał
- weźmie w ciemno remis
- nie wie do końca kto zagra w drugiej linii

To co ci zawodnicy sobie pomyśleli - trener strachliwy, nie wierzy w nas, nie ma ustalonej strategii na mecz.

Powinien powiedzieć:
- spałem spokojnie bo wiem że moi chłopcy są superowo przygotowani do meczu
- idziemy po zwycięstwo

On może był dobry w naszym grajdole, tutaj nie można odpuszczać, każdy mecz, każda bramka jest ważna.
A jaki może mieć autorytet trener z ksywą " Dyzma"?


EDIT

Znalazłem taki kwiatuszek:

Grosicki skarży się też na nieumiejętne motywowanie go przed wejściem na boisku. Na pytanie jakie dostał wskazówki przed wejściem w czasie meczu z Czechami odpowiedział: - Takie jak zawsze. Żeby pilnować swojego obrońcy i zapier***ć. Wiadomo, że jak wchodzę na boisko to będę zapier***ł i do przodu, i do tyłu, ale ciągle otrzymywałem wskazówki negatywne. Kogoś pilnuj, nie przegraj głowy, nie dostań głupiej czerwonej kartki Po co zaciągać zawodnikowi hamulec? Przecież ja wiem, że nie warto zbierać kartek, naprawdę. Nigdy natomiast nie usłyszałem: atakuj, wygraj mi mecz, wierzę w ciebie! Taką mam już konstrukcję psychiczną, że męczy mnie ciągle udowadnianie komuś, że nie jestem garbaty.




Ostatnio zmieniony 19 cze 2012, 12:14 przez tadek49, łącznie zmieniany 1 raz


Za ten post autor tadek49 otrzymał podziękowanie od gajowy01(19 cze 2012, 1:38)
Ocena:8.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Ankieta czy Franciszek Smuda powinien odejść czy pozosta
PostZamieszczono: 19 cze 2012, 10:55
Offline

Rejestracja: 31 paź 2011, 10:06
Posty: 110
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Na szczescie to mi dynda i powiewa...... bawi mnie robienie z kopanej narodowego pomnika....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group