Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Z życzeniami dla lepszej połowy Świata

Piotr_67

5

896

08 mar 2011, 15:31

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kolejne Mistrzostwa Świata w Polsce!

Raceman

2

1084

18 wrz 2014, 20:22

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Czy dziś będzie koniec świata?

Raceman

4

1261

26 maja 2011, 21:31

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Raceman

21

3993

16 lip 2014, 11:37

Raceman Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Świata VS. wybory! :)
PostZamieszczono: 07 paź 2015, 18:44
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
Może niektórzy z nas wybierają się na inaugurację Pucharu Świata w Sölden (np. ja/my na 4 dni, ale o tym innym razem) a tak się składa, że pokrywa się to z datą wyborów - mam rozwiązanie :)

Nie ma niestety żadnej placówki w Innsbrucku - a do Lienzu będziemy mieć za daleko... ale można korespondencyjnie - jedyny problem że zarejestrować się można tylko do DZIŚ, 7.10.15. Teoretycznie jest czas do północy, w praktyce pewnie do momentu kiedy formularz nie wygaśnie (niestety zbadałem temat w ostatniej chwili dopiero).

Sprawa jest banalna - jest gotowy formularz na stronie PKW, trzeba wypełnić parę danych, te z dowodu osobistego - i na wskazany adres (np. w PL) przyjdzie "pakiet wyborczy" - który ja mam nadzieję wysłać jeszcze przed wyjazdem, ew. z Austrii - bo właśnie się zarejestrowałem, wszystko zajęło raptem kilka minut.

Od razu daję link do formularza rejestracyjnego:
https://ewybory.msz.gov.pl/nowa-rejestracja

A niżej można poczytać co i jak, jak ktoś chce pogłębić temat

http://parlament2015.pkw.gov.pl/aktualn ... za_granica

"Wyborca stale zamieszkały za granicą oraz wyborca stale zamieszkały w Polsce, a przebywający czasowo za granicą może głosować korespondencyjnie. W tym celu powinien dokonać u właściwego konsula zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego."

ew. jeszcze tu:
http://parlament2015.pkw.gov.pl/aktualn ... h_morskich





Za ten post autor gajowy01 otrzymał podziękowania - 3 mareknot(07 paź 2015, 22:59), misal(07 paź 2015, 18:57), Raceman(07 paź 2015, 23:38)
Ocena:25%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Z życzeniami dla lepszej połowy Świata

Piotr_67

5

896

08 mar 2011, 15:31

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Kolejne Mistrzostwa Świata w Polsce!

Raceman

2

1084

18 wrz 2014, 20:22

michalk Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Czy dziś będzie koniec świata?

Raceman

4

1261

26 maja 2011, 21:31

mareknot Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Raceman

21

3993

16 lip 2014, 11:37

Raceman Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group