Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trudny wybór
PostZamieszczono: 21 mar 2013, 0:01
Offline

Rejestracja: 20 mar 2013, 22:40
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Witam Serdecznie!

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany nart. O dwóch lat jeżdżę na nartach Fischer WC SC 165 cm, wcześniej też miałem ten model tylko, że starszy rocznik. W sumie na takich slalomowych nartach jeżdżę od sezonu 2007/2008 i nigdy nie sprawiły mi żadnych problemów. Teraz nadszedł jednak czas na zmiany.

Na początku wziąłem pod uwagę Head Supershape Speed 170 cm ale wraz z rosnącym marketingowym przebiciem tej firmy wolę coś mniej rozpoznawalnego, w końcu przez ostatnie lata jeździłem na nartach które mają wszyscy.

Wybór padł na tegorocznego Dynastara. Narty prezentują się bardzo ładnie i są dosyć rzadkim widokiem na stokach. Problem jednak leży w modelu jaki mam dla siebie wybrać. Chciałbym zakupić albo Speed Course TI albo Speed Course Fluid.

Co do moich oczekiwań od narty to nie chciałbym aby była to taka klasyczna sklepowa "pseudo" gigantka jak Rossignol 9gs czy Salomon 2v. Moje oczekiwania zmierzają w stronę dosyć agresywnej narty RC - takiej jak choćby wspomniany Supershape Speed czy niestety już nie
produkowany Salomon GC.

I właśnie w tym miejscu chciałbym, drodzy forumowicze zwrócić się do Was o radę i pomoc którą nartę wybrać. Czy wersję Speed Course czy Fluid.

Dla jasności chciałbym przedstawić moją skróconą metryczkę:
wzrost 181
waga 80 kg

Ciężko mi ocenić poziom zaawansowania ale jeżeli to może to pomóc to odbyłem kursy PZN na stopnie Kwalifikanta i Pomocnika Instruktora (zakończone pozytywnymi wynikami) i mam zamiar ciągle doskonalić swoje umiejętności. Chciałbym jeszcze dodać, że nie planuję regularnych startów w zawodach i nie kupuję nart "pod zawody".

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego dylematu - Czy TI czy Fluid.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Trudny wybór
PostZamieszczono: 21 mar 2013, 8:49
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Hej,
tutaj masz link do całego wątku o Course Ti: course-ti-177-cm-11-12-t892.html w tym roku Mihumor podpytywał o Fluid'd. Powinno Ci trochę pomóc. Jeżdżę na Ti w długości 177 i jestem mega zadowolony, narta naprawdę godna polecenia.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group