Regulamin forum


TYLKO Wyjazdy NIEKOMERCYJNE!
Komercyjne ogłoszenia będą usuwane!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kasprowy Trafiony-Zatopiony !
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 0:25
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 gru 2011, 0:26
Posty: 99
Obrazki: 19
Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy
Imię: Mariusz
Dni na nartach: 0
Dzisiaj z Rafałem (Nurek) i moim szwagrem Wojtkiem zaliczyliśmy Kasprowy. :D
Przyjazd do Zakopanego około 8.00 temeratura -18 . :o ale co tam, przed pierwszym razem stres, więc zimna nie czuć. :lol: Patrzymy na niebo które jest czyściutkie bez żadnej chmurki, powinno być dobrze, parkingowy góral powiedział nam że dzisiaj będzie PIKNIE :mrgreen:
8.20 wyjazd gondolą na szczyt, słońce zaczyna przyświecać, uśmiechy na twarzach, pogoda powinna być super. Gondola dobija brzegu :D , wychodzimy na zewnątrz, a tu naszym oczom objawia się nasłoneczniona panorama Tatr. Trasa Gąsienicowa prawie nietknięta, parę fotek, wpinamy narty i poszli... Rafał z Wojtkiem, ja delikatnie z pewnym dystansem i jak zwykle przy pierwszych zjazdach spięty jak cholera co przełożyło się na pieczenie w udach :cry: , początek ostry, do połowy trasy ok później tak sobie. Cztery zjazdy na Gąsienicowej następnie idziemy sprawdzić jak wygląda Goryczkowa. Dojście około 5min, zjazd wąską dojazdówką, no i jest Goryczkowa, puściutka, szeroka, przygotowana, nic tylko jeździć, to jest to !!!
Jeździliśmy już do końca na Goryczkowej. Około 13 zaczęły robić się muldy i rozjeżdżony śnieg, ale do przeżycia. Ja przez moje spięcia na początku, musiałem Goryczkową pokonywać na trzy razy :oops: Skończyliśmy jazdę około 14 , ale skatowaliśmy się dość mocno :D
Co do tras to polecam Goryczkową, jedyny minus to wyciąg 15min :evil: , stare krzesła, ale to do przeżycia.
Wypad bardzo udany głównie przez pogodę, bo trafiliśmy jak w totka :)
Dzięki Rafał i Wojciech za wspaniały wyjazd.
Pozdr Mariusz
Parę fotek :
gallery/album.php?album_id=32





Za ten post autor WRC otrzymał podziękowania - 4 mihumor(28 sty 2012, 0:40), misal(28 sty 2012, 6:58), nurek1974(28 sty 2012, 9:53), tadek49(28 sty 2012, 9:57)
Ocena:33.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Kasprowy Trafiony-Zatopiony !
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 7:10
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2010, 20:11
Posty: 1113
Obrazki: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 499 razy
Otrzymał podziękowań: 514 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Po prostu "Piękna Zima" w naszych Tatrach :D

Ale klimatu "Starego Kasprowego" nie ma :(

Kolejka w Kuźnicach, tłum do krzesełek :roll:

Wielkie dzięki za relację i fotki ;)

pzdr

misal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kasprowy Trafiony-Zatopiony !
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 9:57
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 12:42
Posty: 1053
Obrazki: 31
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 164 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Imię: tadeusz
Dni na nartach: 0
No to mieliście używanie ! Namiastka stoków alpejskich :D




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Kasprowy Trafiony-Zatopiony !
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 11:49
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Ja dodam odm siebie, że po wyjściu z peronu po prostu dech mi zaparło te góry zimą nabierają znów czegoś takiego magicznego, co sprawia, że chce się tam wrócić nie małe znaczenie miała tu pogoda.

Trasy no cóż jak to koledzy, którzy byli już w Alpach określili "szału niema" tzn. z obiektywnego punktu widzenia Gąsienicowa (jazda z krzesła pod górkę żeby zacząć szusowanie :?: ) początek bardzo fajny zarówno start ten łagodniejszy i ten stromy szerokość idealna można poszaleć :D , lecz jak się tam jest pierwszy raz to to szaleństwo może źle się skończyć, bo to, co jest później to jakieś nieporozumienie zwężenia przesmyki kumulują narciarzy i zaganiają jakby było się jakimś bydłem.

Goryczkowa no tu znacznie lepiej pomimo starego krzesła dziwnego dojazdu, jej długość wszystko to rekompensuje pozwala poszaleć w pewnym momencie jest tak szeroka, że niektóre nasze stoki, po których miałem okazje jeździć są krótsze :mrgreen: , co prawda też się zwęża, ale przy tej długości niema tragedii, bo nie wszyscy przyjeżdżają w tym samym czasie.

Jak byliśmy tam to dość duża ilość narciarzy jeździła poza trasami warunki były ku temu idealne i co dziwne nikt ich nie goniła za to, choć jeździli dosłownie wszędzie.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group