Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rząd chce pozyskać kolej linową na Kasprowy.
PostZamieszczono: 02 lut 2016, 23:57
Offline

Rejestracja: 15 gru 2010, 0:08
Posty: 23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
misal pisze:
Ja nie mówię o zysku tylko o pewnych zasadach.

Jak się Polak z Polakiem dogadać nie mogą, to może powinien przyjść bauer i zrobić ordnung. W granicach obowiązującego prawa.

Byłeś w Myślenicach i słuchałeś opowieści o Białce. Białce która dla mnie, narciarza, była wzorem współpracy ku dobru i pomyślności wszystkich. I co ? Zasłona opadła.

Ktoś obiecał odzyskanie PKL-u. Jak unieważnią umowę, to obecny właściciel pójdzie nawet do międzynarodowych trybunałów i RP zapłaci mu odszkodowanie z odsetkami.

A kto to jest RP ?

Górnik ze Śląska
Informatyk z Mazowsza
Rolnik z Podlasia

Pan, Pan i Pani - wszyscy zapłacą. Ale PKL będzie nasz.

A zyski, no cóż. Kolejny sezon kiedy krzesła stoją bo śniegu nie ma.

pzdr

misal

Jeden z najlepszych ośrodków narciarskich Szczyrk upadł bo jakiś gość kupił w kluczowych miejscach działki żądając kosmicznych kwot za wynajem,Pan powie polacy nie potrafią sie dogadać co potwierdza że musi "wejść bauer i zrobić porządek",a ja mówię że takiego gościa powinno się się postawić przed sądem i tak mu do......bać że każdy następny będzie sie bał zrobić to samo.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Rząd chce pozyskać kolej linową na Kasprowy.
PostZamieszczono: 04 lut 2016, 17:27
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2011, 2:57
Posty: 1252
Obrazki: 55
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 757 razy
Otrzymał podziękowań: 525 razy
Imię: Krzych
Dni na nartach: 1
misal pisze:
Byłeś w Myślenicach i słuchałeś opowieści o Białce. Białce która dla mnie, narciarza, była wzorem współpracy ku dobru i pomyślności wszystkich. I co ? Zasłona opadła.(...)


Możesz rozwinąć? :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group