Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy to jest narciarstwo na najwyższym poziomie?
PostZamieszczono: 12 maja 2011, 15:04
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Raceman pisze:
czy ktoś czuł chwilową nieważkość po wyjściu ze skrętu? Czy tylko to są opinie tylko patrzących?

No zdarza się, tylko, że czasami do tego uczucia dołącza ból pleców i kości ogonowej :lol: .




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Czy to jest narciarstwo na najwyższym poziomie?
PostZamieszczono: 12 maja 2011, 18:31
Offline

Rejestracja: 28 lis 2010, 23:49
Posty: 135
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
ravick97 pisze:
Raceman pisze:
czy ktoś czuł chwilową nieważkość po wyjściu ze skrętu? Czy tylko to są opinie tylko patrzących?

No zdarza się, tylko, że czasami do tego uczucia dołącza ból pleców i kości ogonowej :lol: .


No zdarza się, ale bez bólu pleców i kość też cała :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czy to jest narciarstwo na najwyższym poziomie?
PostZamieszczono: 12 maja 2011, 19:26
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
no podskakuje :) co ja poradzę że tak mi się kojarzy to co widzę na tym filmiku, zresztą jazda po muldach na zawodach też wygląda jak podskakiwanie, a nie oznacza to że ci zawodnicy jeżdżą źle i nie mają umiejętności, wręcz przeciwnie. Po prostu akurat taka jazda czy taki styl jazdy mi się nie podoba, ale moja opinia to tylko opinia patrzącego więc luzik.
Cytuj:
Raceman napisał(a):czy ktoś czuł chwilową nieważkość po wyjściu ze skrętu?
- rzadko i mało kiedy było to w 100% świadome zamierzenie, i zawsze cieszyłem się najbardziej z tego że udało się uniknąć wspomnianego bólu pleców i kości ogonowej :).
Natomiast bardzo podoba mi się sposób w jaki jadą testerki z ostatniego filmiku ze strony RTC - bajka.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Czy to jest narciarstwo na najwyższym poziomie?
PostZamieszczono: 12 maja 2011, 19:33
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 21:17
Posty: 742
Obrazki: 0
Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
tadek49 pisze:
lokiec3 pisze:
Rossi ja już Cię nie kumam wcale. Nie wiem czy twoja ocena tego demonstranta to prowokacja, czy jakiś żart czy twoja wiedza narciarska jest na tak niskim poziomie.
Zakładając, że ci których przedstawiłem jeżdżą na 9-10, a ten którego zaprezentowałeś Ty jeździ na trzy - no ja Cię proszę. To gdzie się pochowali ci co jeżdżą między 3 a 9???????????????????????
A odpowiadając na Twoje pytanie w tytule wątku: tak to jest narciarstwo na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam.


Ja wypowiedz ROSSI zrozumiałem inaczej, oceniając skalę trudności technicznej tego sposobu jazdy jest to 3, a wykonanie na 10.
Może się mylę, ale tak to rozumiem.


Nie mylisz się Tadziu tak napisałem.

Tu jeszcze raz cytuję swoje słowa. Niema w tym Raceman żadnej prowokacji :)

Cytuj:
Mnie się wydaje że to najprostsze i podstawowe techniki narciarskie ;) . Stopień trudności oceniam na 3 w 10 stopniowej skali :roll: .
Wykonanie bardzo dobre.


Techniki są proste wykonanie perfekcyjne.

.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group