Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Cenzura na portalach - doświadczenia.

Raceman

0

735

05 lip 2013, 13:55

Raceman Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cenzura
PostZamieszczono: 12 gru 2010, 15:18
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Zauważyłem jedną prawidłowość że my Polacy jako naród nie znosimy jakichkolwiek ram , nakazów , zakazów,regulaminów, cenzury w hobbystycznych tematach ( i nie tylko :mrgreen: )w naszym wypadku narciarstwa. Jeśli już takie są to wszyscy za punkt celu obierają sobie obejście w,w ograniczeń. Jednym słowem kombinowanie... nie jest tak? :D




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Cenzura
PostZamieszczono: 12 gru 2010, 15:44
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010, 11:40
Posty: 825
Obrazki: 10
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 340 razy
Imię: Rafał
Dni na nartach: 5
Raceman pisze:
Zauważyłem jedną prawidłowość że my Polacy jako naród nie znosimy jakichkolwiek ram , nakazów , zakazów,regulaminów, cenzury w hobbystycznych tematach ( i nie tylko :mrgreen: )w naszym wypadku narciarstwa. Jeśli już takie są to wszyscy za punkt celu obierają sobie obejście w,w ograniczeń. Jednym słowem kombinowanie... nie jest tak? :D


bo mnie jako użytkownika i narciarza nie interesuje czy osoba która mi doradza na forum jest handlowcem czy amatorem i czy promuje swoje produkty czy konkurencji ważne żeby robił to porządnie i starał się pomóc a czy dał w łapę czy nie za umieszczanie kryptoreklamy to mnie już nie interesuje i wkurza mnie fakt jak gość pomaga i oferuje to na czym się zna a za chwile dostaje bana bo nie zapłacił dlatego wyznaje zasadę że fora powinny być wolne od cenzury.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Cenzura
PostZamieszczono: 12 gru 2010, 17:41
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 0:08
Posty: 229
Lokalizacja: Mikołów
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Nurek święta racja




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Cenzura
PostZamieszczono: 13 gru 2010, 16:26
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Moim zdaniem pisanie przez ludzi związanych biznesowo z rozmaitymi firmami jest jak najbardziej wskazane pod dwoma warunkami:
- jeśli to nie jest czysta reklama , np pojawianie sie w masowej liczbie ofert wyjazdów z biurami podrózy czyli jeśli nie ociera sie to o coś w rodzaju chamskiego spamu to ko
- jeśli osoby piszące z firm robią to z otwartą przyłbica czyli czytający wie kogo reprezentuje piszący - to jest wtedy także dobra sytuacja

Z drugiej strony patrząc cenzura forumowa jest łatwa do ominięcia i jeśli ktoś chciałby w ten sposób się reklamować to taka rzecz jest niesłychanie prosta do zrobienia i trudna do wyeliminowania. Rejestruje się na Forum jako dajmy na to nikomu nieznany Mihumor czy inny FischerFan lub Fanatomic (zbieżność nikow przypadkowa) i wzawoalowany sposób przez długi czas uprawiam kryptoreklamę polecając jakieś produkty, dla niepoznaki wrzucam czasem konkurencyjne, ze niby też spoko ale tamte lepsze, uczestniczę w polemikach czasem, napiszę coś o pogodzie czy o oponach zimowych itp czy parę innych bzdur i tak "zcichapęk" można działać i nawet jakby ktoś to robił spokojnie to.... proste? :mrgreen: :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Cenzura
PostZamieszczono: 13 gru 2010, 21:16
Offline

Rejestracja: 23 lis 2010, 20:07
Posty: 710
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 69 razy
I tu z mihumorem zgadzam się w 100%.
Ja wolę uczciwego forowicza, który od samego początku informuje czym się zajmuje niż czarodzieja cwaniaka.
Niestety na innych forach preferują cwaniaków a uczciwych forowiczów się karci i dyskryminuje za ich uczciwe podejście.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Cenzura na portalach - doświadczenia.

Raceman

0

735

05 lip 2013, 13:55

Raceman Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group