Regulamin forum


TYLKO Wyjazdy NIEKOMERCYJNE!
Komercyjne ogłoszenia będą usuwane!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Hintertux 31-10 do 03-11-2012 białczańskie klimaty w Alpach

lokiec3

7

1303

13 lis 2012, 22:12

van Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Livigno 05-04-2014 12-04-2014

lokiec3

4

3685

14 kwie 2014, 22:18

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Sölden 30.11-6.12.2014

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

tadek49

16

5059

06 maja 2015, 8:15

michalk Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 12-15.11.2014 Hintertux - Kitzsteinhorn
PostZamieszczono: 21 lis 2014, 21:13
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Moja nie obecność na forum była spowodowana wyjazdem na narty.
Wycieczka była zakładowa z mojego zakładu pracy.
Więc tak, plan był następujący:
- dzień pierwszy i drugi ujeżdżamy Hintertuxa
- trzeci oraz czwarty śmigamy na Kitzsteinhornie
W pierwszy dzionek Tux przywitał nas swoim normalnym obliczem, czyli mgła, mocny wiatr, zimnem...
Jednak jeździliśmy twardo ( jak się okazało na dole przy autobusie :mrgreen: nie wszyscy). Zmarznięci z ulgą spotykamy się wszyscy cali i zdrowi na dole.
Wieczorem gasnę po zaliczeniu dwóch Gösserów.
Rano z nowymi nadziejami wstajemy, ale za oknem pada deszcz i jest jakby środek nocy... cóż pośniadanku pakujemy się i w drogę. Pogoda nie rozpieszcza leje i jest ciemno jak nie wiem co.
Gdzie nie gdzie słychać ciche narzekania na Tuxa hm... ja cierpliwie czekam co będzie i postanawiam jeździć choćby i siekierami waliło z nieba.
Na dolnej stacji część ludzi sprzedaje swoje skipaasy (dowiaduję się na koniec dnia że tak było) ale my czyli grupa nieustraszonych jedziemy na górę.
Na 2600npm. wsiadamy w totalnej mgle na ostatnią gondolę. Po przejechaniu chyba 100m ukazuje się nam błękit... słońce....i morze z chmur pod nami... szczęki nam opadają. Wszyscy podskakujemy i krzyczymy z radości co nam dziś dał Pan.
Oczywiście na górze z uśmiechami na ustach zaczynamy jazdę.
Po jakimś czasie dowiaduję się że część ludzi po sprzedaniu karnetów znów kupiło by wyjechać i także się cieszyć tym cudem :) razem z nami.
Jesteśmy zachwyceni chcemy by przyjechać tu znów na następny dzień ale kierownictwo postanawia inaczej.
Wieczorkiem grill nyny i śniadanko i na Kitzsteinhorna.
Nigdy na nim nie byłem ale przeraziło nas jedno... pełne parkingi i lud ciągnący pod kasy a potem na gondolę.
Jakoś wyciągamy się do góry a u góry pogoda w miarę ale za to "dzikie" tłumy. Jeździmy na orczykach, mija dzionek szybciutko , jakiś weissbeer i do hotelu.
Rano hm... dziwnie jakoś to już ostatni dzień, ale cóż zrobić znów udajemy się do góry na Kitzka, ludzi chyba jeszcze więcej niż wczoraj ( sobota w końcu ), cierpliwie wyjstaję w orczykach po 20min miedzy zawodnikami, trenerami (chyba 95% populacji na orczykach). Jako że sam jeździłem musiałem pod orczyk sam podchodzić ale za którymś razem podchodzi do mnie z drugiej lub trzeciej linii gość z wielką naklejką Obertauern ( trener) i wypytuje mnie o narty co to za model gadamy trochę ( na tyle na ile umiemy ) postanawiamy się wymienić u góry ale niestety skorupy nie te.
Przedstawiamy się sobie - pozdrówka Gerhard! I na dół. Na wyciągu mój tel. dzwoni zamin się wygrzebię z nim przestaje ale sms " kto jeździ w softschelu Skimanii i butach Lange" Bobik odpisuję "jo" - Bobik " siedza na dole w Alpincenter"
Zniecierpliwiony zaiwaniam na dół, spotykamy się witamy serdecznie - pozdro też dla ekipy z Head'a - Bobik siedzi , pytam się "siedzisz? Dlaczego?" - " ....szłapa żech wykotulił" i wyjaśnia że z kumplem się zmienił z Dynastarów na Rosoły i dodaje "Marcin pokorało mie, piznołech na rosołach" zastanawiam się kto tak na prawdę nas zrozumiał z ludzi z Head'a ale myślę sobie trza było się rodzić na Śląsku ;) :D .
Miło się gadało ale powoli jazda dobiega końca zbieramy się na dole. Tym o to sposobem wyjazd przeszedł do historii.





Za ten post autor Raceman otrzymał podziękowania - 4 mareknot(24 lis 2014, 12:40), michalk(22 lis 2014, 16:21), misal(22 lis 2014, 1:15), tadek49(21 lis 2014, 22:06)
Ocena:33.33%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: 12-15.11.2014 Hintertux - Kitzsteinhorn
PostZamieszczono: 21 lis 2014, 22:29
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lis 2010, 19:08
Posty: 294
Lokalizacja: Warszawa, ale Ślonzok
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Fajnie Cie było Raceman zobaczyć.

Z nogą jest OK. Nie napuchła, ale przestraszyłem się nie na żarty, bo myślałem, że zerwałem więzadła.

Dziś byłem dla świętego spokoju u ortopedy, pomacał, "pogładził po udzie: (kto wie z czego to cytat? :) ) i stwierdził, że ponaciągane, ale się wybroniłem.

Tak więc okłady z lodu ( i whisky), smarowanie żelem i będzie dobrze. Już nawet nie kuśtykam.

Do następnego !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: 12-15.11.2014 Hintertux - Kitzsteinhorn
PostZamieszczono: 22 lis 2014, 1:40
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
Marcin
nic tylko pozazdrościć takiej zakładowej wycieczki :)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: 12-15.11.2014 Hintertux - Kitzsteinhorn
PostZamieszczono: 22 lis 2014, 10:40
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:21
Posty: 1358
Obrazki: 25
Lokalizacja: Kraków/Rząska
Podziękował : 405 razy
Otrzymał podziękowań: 445 razy
Imię: Michał
Dni na nartach: 0
Ladna opowieść, a gdzie fotki????;)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: 12-15.11.2014 Hintertux - Kitzsteinhorn
PostZamieszczono: 22 lis 2014, 13:21
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Niestety ale aparat mam za duży i kapryśny a fotki z komórki mnie nie zadowalają.
Z drugiej strony trzeba mieć czas. Więc nie uraczę Was zdjęciami. :oops: :cry:


Kolego Modzie! Otrzymujecie ostrzeżenie za niezamieszczenie zdjęć ! :!: :!: :!: :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Hintertux 31-10 do 03-11-2012 białczańskie klimaty w Alpach

lokiec3

7

1303

13 lis 2012, 22:12

van Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Livigno 05-04-2014 12-04-2014

lokiec3

4

3685

14 kwie 2014, 22:18

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Sölden 30.11-6.12.2014

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

tadek49

16

5059

06 maja 2015, 8:15

michalk Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group